2410
2553
عنوان

موسسه رویان واسه نازایی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 64315 بازدید | 50 پست
بهاره جان رویان مرکز خیلی قوی ایه منتها اگه رفتی باید خوب به دستوراتشون عمل کنی نگران نباش ان شااله مامان میشی جواب مامان شدنت رابه همین زودی برامون تو این تاپیک میذاری مارو خوشحال میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بهاره جان
بستگی به مشکلت داره که چی باشه اول تشکیل پرونده و یکسری آزمایشات لازم وبعدش هم تشخیص می دهند .اکثر کسانی که میآیند انجا می روند توی سیکل درمان مصنوعی .من ندیدم که درمان طبیعی را انجام بدهند .بازم بستگی به مشکلت داره
2456
من رویان رفتم ولی راضی نبودم! نمیخوام منصرفت کنم عزیزم... خیلیها نتیجه گرفتند.... ولی به نظر من مشکلش اینه که خیلی شلوغه و به علاوه اعصاب خوردی ناباروری باید اعصاب خوردی بی احترامی رو هم بپذیری عزیزم.... البته آدمها با هم فرق دارند... من به شخصه خیلی برام برام مهم بود که دکترم باهام برخورده مناسبی داشته باشه و جواب سوالاتم رو بده... ولی تو رویان این طور نبود اصلا
صبا جان
من با تو موافقم هر کس به موسسه های معروف وشلوغ بره باید پی این چیزها رو هم به خودش بماله چون با وجود این همه مراجعه کننده نباید انتظار داشت که خیلی برات وقت بگذارند .
اگه از رویان ناراحتی .........پس برخوردهای موسسه ابن سینا رو ندیدی ...................سرشار از بی احترامی چه پزشک وچه منشیها و چه ماماها که دارو برات می دهند .........انگار که با یکسری ادم هایی طرفند که خیلی بدبختند .......توی اتاق عمل هاشون که نگو ...............ادم سالم بره استرسی میشه باید بره تیمارستان خودش رو معرفی کن ..................
به نظر من جایی که حتی کادر کمک پرستاراشون اجازه توهین وبددهنی و بی احترامی را به خودشون می دهند ......ان هم به یکسری ادمهایی که نیازند آرامش هستند ........باید درشون را تخته کنند .
صد رحمت به رویان که از دهن پرستار و کمک پرستارهای اتاق عملشان جز گلم ....دخترم .... خواهرم ..... عزیزم .... نمی افتد .
منم رویان میرم و با هاله موافقم درسته شلوغه ولی معطلیش به اندازه مطب بقیه دکتراست از نظر وقت دهی هم فقط وقت دهی برای تشکیل پرونده طول میکشه تو بقیه موارد هرموقع خواستی میتونی بری. درمورد پرسنلش هم من اصلا بی احترامی یا توهین ندیدم خیلی خوش اخلاق هستن مخصوصا پرسنل اتاق عملشون من که خیلی راضی بودم
2714
هاله جون من می خواستم برم ابن سینا چند وقت پیش یه برنامه تلوزیونی شبکه یک داشت که فکر می کنم تبلیغی بود از ابن سینا برنامه ساخته بود و نشون میداد که جنین ها را زیر میکروسکوپ به خانم نشون می داد من خیلی خوشم اومد.
من چند ماه پیش رویان ای وی اف کردم .نتیجه نگرفتم.اونجا خیلی شلوغ بود.و مشکلم را کامل بررسی نکردند.شوهرم که حوصله معطلی و شلوغی هم نداره دیگه مایل نیست من ادامه بدم. الانم شدیدا افسرده شدم.
2706