2703
2553
سلام بچه ها، من دنبال دکتر متخصص زنان و نازایی میگردم که کارش عالی باشه و راحت هم بشه وقت گرفت کسی سراغ داره، ممنون میشم راهنماییم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من دکتر خودم فعلا مطب نمیاد متاسفانه
وگرنه کارش عالیه و بهت معرفی میکردم
حالا شمارشو میدم اگه خواستی تماس بگیر هر وقت خود دکتر اومد مطب برو پیشش عزیزم
( فوق تخصص نازایی هم داره )

دکتر زهرا حیدر 02188210175
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
آزیتا صفارزاده کرمانی
تاریخ تولد :
1346
زمینه فعالیت :

متخصص زنان و زایمان و فوق تخصص نازایی از فرانسه

سایر فعالیت ها :

دارای دو مدرک فوق تخصصی فلوشیب نازایی و لاپاراسکوپی از فرانسه

با سابقه 6سال کار در بیمارستانهای اموزشی فرانسه
Tenon, Neker enfant malades in paris

دارای دیپلم AFSA در رشته نازایی از دانشگاه پاریس 5 NEKER
دیپلم دانشگاهیی DU داروشناسی غدد از دانشگاه پاریس Lariboisier 7
دیپلم دانشگاههی AFSA زنان و زایمان از دانشگاه پاریس 5 cochin

انجام کلیه جراحیهای زنان بدون باز کردن شکم توسط هیستروسکوپی :جراحی پولیپ و فیبروم زیر مخاطی و از بین بردن لایه داخل رحم جهت کنترل خونریزیهای زیاد حین قاعدگی و در درمان نازایی در از بین بردن سپتوم ویا دیواره بین رحم و از بین بردن چسبندگیهای داخل رحمی

لاپاراسکوپی و جراحی با ان : بستن لوله رحمی و جراحی کیست تخمدان و خارج نمودن رحم بدون باز کردن شکم_ درمانهای پیشرفته نازایی وIVF ,MICROZIFT

آمینوسنتز نمونه گیری از اب دور جنین در شک به اختلالات کروموزومی ویا سن بالای 35 سال-
کنترل دوران بارداری بر اساس اخرین پروتوکلهای اروپایی - حاملگی های پرخطر
درمان جدید خونریزی های شدید ماهانه ( آندومتریال ابلیشن )
با سابقه انجام 14 سال جراحی زنان شامل سزارین و زایمان بدون دردو خارج نمودن رحم هیسترکتومی Vaginal, Abdominalو Laparoscopy assisted hysterectomy , افتادگی رحم AP repair

مطب

گیشا - کوی نصر- خیابان پیروزی غربی ( 20 متری سابق ) پلاک 52 - طبقه سوم - واحد جنوبی - رو

به روی مرکز تجاری ستاره نصر 88248485-6
2714
شیما جون یک بار پیش دکتر کاظمیان ویزیت شدم به نظرم دکتر خوبی است ولی متاسفانه با هیچ بیمه ای قرارداد نداره ضمن اینکه پولکی هم هست یک سونو معمولی کرد 22 هزار تومن هزینه اش را گرفت به اضافه 15000 تومن ویزیت برای 5 دقیقه جمعا نزدیک 40 تومن دادم اومدم بیرون تازه اونم دقیقا پارسال ، هزینه های امسالش رو نمیدونم
2706