2726
سلام به همه ی خانومایی که از زندگی شون خسته شدن یا دنبال تنوع تو زندگی هستن من اینجا میخوام یه سری مطالب بنویسم واسه ی اونایی که حس میکنند تو زندگی با همسرشون یه چیزی کم دارن . واسه ی کسایی که می خوان خانوم خونشون باشن .میخوان بهترین تو زندگی شون باشند . جا داره اینجا از استاد عزیزم تشکر کنم سرکار خانوم امانی که من با شرکت تو کلاسای ایشون زندگیم زیر و رو شد . حالا میخوام واسه شما بگم تا شاید تغییری تو زندگی تون ایجاد بشه .......... اینو واسه این گفتم که فکر نکنین از خودم چیزی ساختم .حالا میریم سراغ تاپیکمون و امیدوارم پر طرفدار باشه ..... بسم ا...
همسرم اولین اولویت زندگیم تویی . به خدا قسم همه ی عالم را با وجودت عوض نمیکنم .
باید به خانومایی که قبلا تو کلوپ من بودن بگم به خاطر دوستان که تاپیک رو بیشتر میپسندم اساس کشی کردیم اومدیم اینجا ......... خوب خونه جدید مبارک دوستان
به عنوان مقدمه باید بگم اگر میخواهید همسر و مادری بهتر باشید و خوشبخت شوید . کافی است سر مشقی برای بهورزی پیدا کنید و بدانید چگونه از موهبتی که به هیچ کس به قدر کافی داده نشده است . یعنی وقت . اسفاده و صرفه جویی نمایید .....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب ادامه مبحث: همیشه به یاد داشته باشید که عملکرد های شماست که داستان زندگیتان را مینویسد . پس با خودتان صادق باشید و اگر فهمیدید کاری باعث موفقیتتان نمیشود .طرح های بلند مدت بریزید و کارها و طرح های قبلی را از زندگی خود خارج کنید . به جای بهانه اوردن از همین الان دست به کار شوید .. توجه توجه : لطفا از نوشتن فیلنامه در ذهنتان برای مقابله با همسرتان و تغییر دادن او پرهیز کنید .
2728
بیشتر خانم ها سال های زیادی وقت صرف میکنند که همسرشان را تغییر بدهند اما بهد از چند سال میبینیم که هیچ اتفاقی نیفتاده ... چرا ما اینقدر نا اگاهیم . این روش هیچ گاه موثر نیست .تنها اثرش اینست که همسرتان رابطه اش را با شما قطع میکند و به درون خود میرود .حالا راه چاره چیه ؟ خیلی اسونه فقط کافیه انگشت اشاره رو از طرف او به طرف خودمان بجرخانیم و اینجاست که خواهید دید اغلب مردان با ما هم عقیده و همراه خواهند شد .. امتحان کنید ضرر نداره
خوب قبل از اینکه ادامه مطلبو بگم یه سوال دارم ایا واقعا شما یه خانم بسیار خوب و دلچسب هستید که از همسرتون هم چنین انتظاری دارید ؟؟؟ یه کم فکر کنید واقعا
مسلما اینطور نیست مادائما داریم فکر میکنیم که اگر همسرمون یکی دیگه بود یا اگر خونم اونجوری بود یا کارمم این بود هزار تا چیز دیگه شاد تر و راضی تر بودیم /واقعیت اینه که اشتباه میکنید
اینا عادت های خراب ذهنی که دارید مثلا اگر خیلی حرص میخورید اگه خیلی عصبانی میشید اینا گرایشای منفیه که هر جا برید باهاتون میاد . یادتون باشه هر جا میرید خودتان را همراه میبرید ............
خوب حالا برای شروع باید در صندوق خودشناسی رو باز کنید. وبه عنوان یه زن بنویسید چه زنی رو خوب میدونید . این کار مدتی وقت میگیره و لی خیلی مفیده خانمی میگفت : نوشتن ارزش هایم مرا مجبور کرد تا به طور دقیق ارزیابی کنم . چه هدفی رو در زندگی دنبال کنم ؟؟؟ ارزش یعنی هرچیزی که برای یک زن خوب است.
یکی از دوستان میگفت این ارزیابی کردن خیلی سخته ولی .سخت نیست عزیزم اول باید تمام ارزش هایی که یه زن میتونه داشته باشه رو بنویسی مهم نیست تو داری اون ارزش رو یا نه بعد تقسیم بندی کنی ارزش هایی رو که داری با اونایی که نداری
ادلا جون اگه واقع بین باشیم هیچم دپرس نمیشیم چون بدترین ادمها هم صفات و خوبیهای نهفته دارن که خودشونم خبر ندارن و باید کشفش کرد
گلدونه جون سعی کن رو صفاتی کار کنی که خودت مطمئنی .به قول جک کانفیلد دیوانگی . ادامه دادن همان رفتار همیشگی است و انتظار داشتن نتیجه متفاوت است . ما اینجا میخوایم یاد بگیریم عادت های غلط خودمون رو بشناسیم و انا رو کنار بذارید .اونوقته که با مهم ترین شخص زندگیتون یعنی خودتون بهترین دوستی رو برقرار کردید
شیرین عزیز اینکه من یه متنو تایپ کنم و همه بخونن و به به کنن که چه خوبه و چه جالبه که کاری نیست و اونی که من میخوام نیست . من می خوام بسته به مبحث تاپیک دوستان ببینند و بخونند و عملی کنند تو زندگیشون حتی من دوست دارم نتیجه هاشم بنویسید . با نظرم بقیه ی دوستان موافقن
اوضاع و احوال زندگی شما زمانی تغییر میکند که برای تغییر ان اقدام کنید ..مشکلات زندگی هم پیام ها هستند که میگن زود باش تلاشتو بکن تا همه چیز و حل کنی
2706