2726
سلام دوستان بیایید توصیه های آخری رو برای هم یادآوری کنیم تا چیزی از یادمون نره هر کی هر تجربه ای داره و چیزی به ذهنش میرسه بگه مسایل بهداشتی، شرعی، ورزشی، تغذیه ای، روحی و ... برای هفته اخر و شبی که میریم بیمارستان و برمیگردیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر سوالات پزشکی داشتین برین به ادرسی که تو امضام گذاشتم دکتراش 24 ساعته انلاینن و سریع به سوالاتتون پاسخ میدن دکترای متخصص و فوق تخصص داره تو زمینه های: زنان و نازائی پوست و مو متخصص کودکان و نوزادان دکتر عمومی دکتر چشم پزشک دندان پزشک متخصص تغذیه روانشانس بالینی و... بعد از ثبت نام در این سایت از سمت راست بخش تنظیمات منوی پرسش از پزشک رو انتخاب کنید و سوال خود رو از دکتر مربوطه بپرسین.
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
2728
خرما بردارین برای بعد زایمان بخورید تربت کربلا برای این که کام بچه رو باش برداریم اذان و اقامه رو همون اول که مادرتون یا شوهرتون دیدنش توی گوشش بخونن یا خودتون دیگه بازم یادم بیاد میگم
طلا جون اگه شرایط خودت و بچه ت خوبه که طبیعی بهتره بدون بیمه هم می ارزه بیمارستان دولتی که هزینه ش کمتره خصوصی هم بری باز میتونی بعدش بری از تامین اجتماعی یه مقدارش رو بگیری
سلام من هنوز نینی ندارم برام دعا کنید ولی چون خواهرام بچه دارن میتونم چند تا چیز رو بگم یکی اینکه تو ساکتئن حتما خرما بزارید و بعد از عمل قبل از اینکه به نینی شیر بدین حتما 2 تا خرما بخورین با بسمتله البته باعث میشه بچه صبور و اروم باشه من سر زایمان خواهر دومم که انجام داد به چشم دیدم چه بچه خوبی بود وشبا میخوابید ولی اون یک خواهرم که زایمان کرد نمیدونستیم این کارو بچش خیلی بیدار بود شبا واذیت میکرد دوم اینکه حتما یا صبح زایمان ویا شب قبل سوره انشقاق رو بخونید برای زایمان راحت خوبه سوم اینکه به نظر من باخودتون شیاف دیکلو فناک ببرین ر وقت دردتون زیاد شد بگین همراهتون براتون بزاره چون جذب شیر مادر نمیشه واینکه علاف نمیشین تا بیان پرستارا براتون بزارن التماس دعا وقتی دارین اون خرما رو میخورین منم یادتون باشه دعا کنید خدا بهم نینی سالم وصالح بده
خدایا بابت معجزه آسمونیت که بهم هدیه دادی ازت ممنونم ..خدایا نینی همه دوستامو براشون حفظ کن و دوستای منتظرم رو هم دامنشونو رو سبز کن آمین... برای سلامتی نینی منم میشه دعا کنین و یه صلوات بفرستین..
2706