2703
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333272 بازدید | 19958 پست
من دوست دارم که توی زمستون آرایش گرم بکنم . مثلا رژ لبهای قهوه ای کمرنگ و ... اما توی بهار و تابستون رنگهای شاد مثل صورتی و نارنجی و ... را می پسندم .
توی تابستون مانتو مشکی نمی پوشم و اکثرا سعی میکنم رنگی باشه . با روسریهای رنگی شاد .
یک عطر ملایم هم نشان از پاکیزگیه
توی یک سایتی میخوندم :
1. برای اینکه همیشه خوش پوش باشید یک دست لباس مشکی شیک داشته باشید چون برای تمام مراسم بدرد میخوره .
2. روسریهای ساتن همیشه یک حالت شیکی به آدم میده و همیشه مده ( خودم با این مطلب موافقم )
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

خانمهای خوش تیپ . من توی دو تا تاپیک دیگه این سوالو کردم اماهنوز جواب کاملی نگرفتم
به نظرتون من با پوست سفید معمولی و چشم سبز تیره و موهای قهوهای متوسط به نظرتون موهامو چه رنگی کنم . خودم از کاراملی اورئال خوشم اومده . البته روی سر کسی ندیدیم . لازم به ذکره که من خیلی کم موهامو رنگ میکنم . شوشو جان خیلی دوست نداره .
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم بهاره جون..
بارانک جون من جای تو بودم موهامو رنگ نمیکردم :)) رنگ همه چیت خوبه 1000 ماشاا...، :))))شوشوتم که دوس نداره، حالا اگر تنوع میخوای ایجاد کنی و خسته شدی اون بحسش جداست،به نظر من هر رنگی کنی بهت میاد ،الان لو لایت های قشنگی امده(مثلا، بیس فندقی تیره با لایت های کاپوچینویی) که به خانم های چشم سبز هم خیلی میادش..
این لو لایت ها خیلی محو و قشنگ هستند و مثل "های لایت" تفاوت زیادی بین بیس و لایت ها نیستش...
یه چیزی تو این مایع هاست اما تو عکس نمیشه نشون داد چون رنگ لایتش رو سر موج میزنه و زیاد تو عکس نمیشه نشون داد،در کل رنگ ملیح و قشنگیه و هنوز تکراری نشده که هر جا میری رو سر ه همه با شه :)

یه چیزی تو این مایه هاس...

53yzhz3pkofi7ilbjx24.jpg
مرسی پرنسس جان . شوشوی بیچاره هم میگه نمی خواد رنگ کنی موهات خراب میشه .
اگر عکسی از این بیس فندقی با لایت کاپوچینو داری برام بزاری ممنون میشم .
من دارم میرم . شوشو اومده دنبالم . بای

2720
خواهش میکنم بارانک جون،عکس رنگ مو رو تو پست بالا برات گذاشتم.
اینم یه ست زیبا به همراه یه عطر خوشبو با بوی گرم از دونه های درختان جنگلی( َAlien perfume)

6rknbp0f7zipd0gvvyg.jpg

اینم شالش از نزدیک!

av8mpeqz26i64mwntd.jpg
این ست رو من خیلی دوست دارم،دوستانی که هارمونی و هماهنگی رنگ براشون خیلی مهم هست و نمیخوان ریسک کنن این رنگ ست براشون خیلی مناسب هست.
عطرشم bulgary هست که بوی تابستونی خوبی داره،من این عطر رو دارم و ماندگاریش هم خیلی خوبه.

ktv8cevb5u2unnjfd0hr.jpg

اینم شالش!

mz1zpa4yi2nlejfug7y.jpg

اینم یه ست زمستونی زیبا با همون شال

0y48vuxqgvb5l0rguo8i.jpg
2714
سلام به دوستان گلم من عاشق این جور بحثام از خودم تعریف نباشه همیشه خوش تیپم چه توی محل کارم چه جاهای دیگه
به نظر من یه خانم خوش تیپ قبل از هر چیزی باید به نظافت فردیش و پوستش اهمیت بده هیچ چیز مثل یه پوست خوب وشفاف زیبا نیست اگه پوست داشته باشی بدون آرایش هم زیبایی
وای از موقعی که یه خانم بوی عرق بده در این صورت اگه زیباترین قیافه و تریپ هم داشته باشه اصلا به چشم نمیاد
تمیز بودن کفش هم خیلی مهمه
الی گلی جون خوش اومدی، .پوست خیلی خیلی مهم هست،از اسکرپ با کرم های گرون گرفته تا سفیداب و کیسه هر چی به پوستتون میسازه استفاده کنید دوستان تا پوست بدن و صورتتون همیشه لطیف و براق باشه،اگر مشکل پوست یا مو دارین حتما" تحت نظر دکتر پوست خوب باشید و لوسیون بدن رو هیچ وقت فراموش نکنید،پوست خانم ها هم لطیف هست هم زیبا و ما میتونیم با مراقبت بیشتر بهترش هم بکنیم!
در مورد بوی عرق هم باید بگم که چیزایی که ما میخوریم خیلی در بوی بدنمون تاثیر داره،مثلا" سیر و پیاز و این چیزا :))) من که خودم عاشق سس سیر و فلفلم اما دلیلی که باعث میشه در خوردنش رعایت کنم همین موضوع هست ،اسپری های بدن بورژوا که pmc تبلیغ میکنه هم خیلی بو های متنوع و میوه ای خوبی داره که خوب روی پوست میشینه،عطر های خوشبوی زیادی هم هستن که میشه استفاده کرد،یه خانم شیک همیشه بوی خوب میده و عطر تند نمیزنه..
یه خانم خوش تیپ باید همیشه ابروهاش و صورتش تمیز باشه من چون کارمندم و زیاد نمیتونم آرایشگاه برم خودم یاد گرفتم صورتمو بند میندازم و ابروهامو هم تمیز نگه میدارم
بچه ها سرمه خیلی خیلی چشمو زیبا میکنه من همیشه چشمام سرمه داره حتی وقتی میخوام بخوابم سرمه میکشم الان دیگه عادت کردم البته نه هر سرمه ای این سرمه خانگی هست و یکی از آشناهامون درست میکنه که خیلی مقوی و مشکی هستش عالیه سرمه کشیدن هم ثواب داره و هم انگار همیشه آرایش داری
یه خانم خوش تیپ باید همیشه بدنش بدون مو باشه مخصوصا دست و پاهاش برای اینکار میتونین اپلاسیون کنین چون از بقیه روشها بهتره در ضمن دیرتر هم مو رشد میکنه
یه خانم خوش تیپ هیچ وقت نباید پاهاش بو بده یا جوراباش کثیف باشه
یه خانم خوش تیپ باید همیشه دهنش بوی خوب بده
مرسی پرنسس جون کلوپت عالیه ولی به شرطی که ادامه داشته باشه
بله اسپری بورژوا خیلی خوبه مخصوصا اون که بدنه سفید داره با تیک نقره ای البته سلیقه ها متفاوته ولی من که هر موقع استفاده کردم لذت بردم
خواهش میکنم الی گلی جون؛ به نکات خوبی اشاره کردی ،فعلا" که این تاپیک بازدید کننده زیاد نداره امیدوارم زیاد بشن :)
یه روش خوب برای خلاصی از موهای زاید بدن لیزر هست که خیلی خیلی خوبه،من خودم الان یه جلسه رفتم و خیلی راضیم و دوستانم که 2-3 سال پیش رفتن هم خیلی میگن خوبه و خیلی راضین و میگن دیگه راحت شدیم :))
خلاصه اگر دنبال یه روش دایم و خوب میگردین لیزرو امتحان کنید، بستگی به محلش داره اما معمولا" بین 5 تا 8 جلسه طول میکشه..
2706