2410
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333295 بازدید | 19958 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرمری جون چند بار توضیح دادم که این شامپوها کاربرد خیلی ساده ای دارند و مثل شامپو به سر زده میشند و فقط قسمتهای دکلره رنگ میگرن البته به مرور زمان (حدود 2 هفته) رنگش کمرنگ میشه ولی با یه دست شامپو زدن مجدد دوباره خوجل میشی خوبیش اینکه اگه از یه رنگش زیاد خوشت نیومد بعد از اینکه کمرنگ شد میتونی یه رنگ دیگه بذاری :)))))) من عاشقش بودم مخصوصا که چون روی موی طبیعی خودم دکلره کرده بودم مجبور نبودم وقتی ریشه مو درمیاد مدام رنگ ساژ کنم و پدر موهای بیچاره ام رو دربیارم
2456
من موهای خودم شماره 2 هست و الان قهوه ای روشن کردم(شماره 10 olive زدم بهم رنگ 7-8 داده!!!!) که بهم خیلی بیشتر از رنگ موی خودم میاد چون چشمام عسلیه و با رنگ روشن خودش رو نشون میده اما از طرفی خیلی بدم میاد که ریشه مو هام دربیاد و دو رنگ بشه نمیشه هم که مدام رنگ کنم پدر موهام در میاد دیگه دارم کلافه میشم کسی راه حل مناسبی نداره به سرم زده موهامو رنگ طبیعی خودم بذارم و باز مش کنم و از رنگ موهای شامپویی استفاده کنم ولی اسم شامپو اش یادم نمیاد:(((
2714
سارینا جون مدام نمیزدم فقط برای مواقعی که میخواستم رنگ کنم کاربردش مثل شامپو بود باید 15 دقیقه ای روی سر میموند البته من چن بار ترکیب بنفش و صورتی سیکلمه اش رو با هم میزدم برای همین کمی از هر کدوم از شامپوها رو داخل کاسه جدا با کمی آب رقیق میکردم و موهای دکلره شده رو با فویل مثل مش میپیچیدم و بعضی رو بنفش و بعضی رو صورتی میذاشتم خیلی ناز میشد

تنوع رنگش هم زیاد بود از رنگای جیغ و ویغ مثل نارنجی و آلبالویی و زرد بگیر تا رنگای بنفش یاسی و صورتی سیکلمه و کرم و ............... وااااااااااااااااااااای یادم که میوفته بیشتر لجم میگیره آخه اسمش چییییییی بود
2706