2737
2739
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333611 بازدید | 19958 پست
الی گلی جون اگر ازت خیلی تقاضا کردن برقص اما زیاد وسط نباش ،اگر هوای مهمونی گرم بود حتی اگر خودشونو کشتن نرقص چون بعد از دو دقیقه رقص کلا" آدم از ریخت و قیافه می افته و استایلش به هم میخوره به خاطر گرما..
سودا جون تاپیکش اینه اما اینقدر بی ادبه هیشکی نمیره پست بزاره

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=85625

الناز جون من از پاساز رضا هفتهء پیش دو تا شلوار جین خوب و یه شلوار راحتی واسه پیاده روی از یه مغازه گرفتم کلا" شد 110 ،هر سه تاشون خوشگلن،اتفاقا" کارتش رو هم گرفتم میگردم برات آدرسشو میزارم،شلواراش جنسش خوبه،از این جنس چینی کاغذیا نیست،تو تن هم خوش فرم وای میسه.. هر دو تا جین ها آبی بودن یکی خیلی کم رنگ یکی معمولی..
شلوار پیاده روی هم قهوه ای سوخته بود که بالاش تا کمر یه تیکه مخمل لطیف میخوره که وسطش هم یه بند میخوره که جمعش میکنه..کلا" خوشگل بود شلواراش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرنسس شلوار راحتی که گرفتی گشاد هست؟؟ جنسش چیه؟؟

یه کم که هوا گرم میکنه شلوار لی میچسبه به پا خیلیییییی گرمم میشه، شلوار خوش استایل و راحت میخوام،

شلوار راحتی رو جند گرفتی؟؟
2731
سودا جون زنگ زدم برای فردا ساعت 12 از اسپوزا واسه کات وقت گرفتم،مثل اینکه کارش خیلی خوبه چون وقتاش پر بود همه..
من عکس میبرم آخر سر تصمیم گرفتم این مدلی بزنم،نظر تون چیه دوستان؟ رو چتریش یه خورده شک دارم،به نظرتون چتری هم بزنم یا نه؟مدل موش خوشگله؟

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ
2738
سودا جون یه جنس بهاره داره اما میشه تابستون پوشیدش از این کنفی نازکاس،بالاشم یه تیکه مخمل داره،خیلی هم گشاد و شل و وله.. اسم کاربریش عمو هست الان،چون یوزر قبلیش و بستن یه دونه تازه باز کرده،دیگه از فحش هاش اثری نیست خدارو شکر..خواهش میکنم الی گلی جون
به سلامتی عزیزم، امیدوارم مدل موهات عالییییییییییی بشه

آره خوشگلههههههه، ببین جنیفر معمولا چتری داره، ببین بهت چتری میاد یا نه؟؟

پرنسس اگه چتری رو شک داری بگو اول بقیه موهاتو کات کنه چتری رو بزار آخر، ببین اگه همون بلند خوشت اومد

کوتاه نکن، اما اگه احساس کردی بهتر میشه بگو برات چتری کوتاه کنه
مرمری فردا آدرس کلاس رقص و آدرس مغازهء جین فروشی رو میارم،الان همرام نیست عزیزم..
مرسی سودا جون،من الان چتری دارم اما فکر کنم چتریم از مدل خودش خارج شده شبیه قارچ سمی شدم :)))
2706