2737
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333608 بازدید | 19958 پست
ارایش هم باید جوری باشه که چهره رو شکل عروسکای پلاستیکی نکنه و چهره رو طبیعی نشون بده نباید توی ابروها با مداد پررنگ کشید چون باعث میشه که چهره ادم شبیه شخصیت های کارتونی بشه و مصنوعی جلوه کنه وتوی مراسم تدفین و مراسم سوگواری هم ارایش مخصوص اون روز را انجام بدهید توی مراسم عزا نباید کرم پودر بزنیم باید ضد افتاب رنگی بزنیم و از ریمل ضد اب استفاده کنیم و فقط پلک های بالا تا اگه خواستیم گریه کنیم چشمامون سیاه نشن از سایه و رژ گونه استفاده نکنیم و از رژ های براق هم استفاده نکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یلدا عجب نکات خوبی در مورد مراسم سوگواری گفتی من اصلا" اینا رو نمیدونستم،یه دنیا مرسی عزیزم :* در طول روز سایه های تک رنگ و ملایم مثل رنگ بژ به همه رنگ پوستی میاد و خیلی چهره رو ملیح میکنه..
ساعت خیلی مهمه و نبودنش واقعا" میتونه خوشتیپی رو تحت و شعاع قرار بده!
مرسی از حضورت یلدا جون ،بازم سر بزن
2731
یه خانوم خوش تیپ اول از همه باید به اندامش رسیدگی کنه و سعی کنه همیشه متناسب و روفرم باشه ثانیا خودش رو خوب بشناسه و بدونه چی بهش میاد مانتو حتی خیلی کوتاهش ممکنه تو تن یک نفر خیلی زیبا و جذاب باشه ولی تن یکی دیگه خیلی مسخره و خنده دار باشه همینطور مدل مو و ...پس باید بهترین انتخاب رو داشته باشه وسه همین برای همه نسخه یکسانی واسه خوش تیپی وجود نداره
ساعت شیک
دستبند شیک
کفش پاشنه دار
عینک دودی
هماهنگ لباس پوشیدن!
من لباسای اندامی رو ترجیح میدم واسه شیک بودن
عطر ملایم و خوشبو
ارایش ملیح
رسیدگی مرتب به ناخن ها
یک انگشتر زیبا
فعلاً همینه به ذهنم رسید
و اما خانومای قد بلند نباید سر تا پاشون یه رنگ باشه و خط یکدست داشته باشه چون قدشونو خیلی بلندتر نشون میده و نباید مانتوهای کوتاه بپوشن چون پاهاشونو باریک و بلندتر نشون میده و نباید مانتوهای گشاد بپوشن و باید مانتوهاشون کمر بند داشته باشه تا برجستگی ها بهتر از قدشون به چشم بیاد البته در حد کم نه زیاد خانومای قد کوتاه باید مانتوهایی که تا زانو هستن انتخاب کنند
2738
پارمیدا جون گفتنی ها رو گفتی ! :)
تناسب اندام و اعتماد به نفس و قوز نکردن (به قول معروف صاف و صوف بودن) و عطر خوشبو هم خیلی خیلی مهمن،هلیا جون منم لباس های اندامی رو ترجیح میدم اما لباس ها و مانتوهای خیلی تنگ و خیلی کوتاه به نظر من قشنگ نیستن و هنوز که هنوزه مردم بد به آدم نگاه میکنن ،منظورم از خیلی تنگ و کوتاه غیر معمول هست..
من تو طول زمستون از این جوراب شلواری های ضخیم که توش کرک داره میپوشیدم با دامن های ضخیم،خیلی خوشگلن این جوراب شلواریا به خصوص اگر رنگی باشن، رنگای خوشگله زمستونی. باهاشون بیرونم میشد رفت حیف که فصلشون گذشت :(

2706