2733
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333613 بازدید | 19958 پست
الی جون مرسی از عکس ها خیلی خوشگل هستن
سلام سرینا خوبی خوش امدی منم با چیزهای که گفتی کاملا موافق هستم

سلام سودا خوبیییییییی؟ من اصلا سراسری شرکت نکردم چون برای رشته خودم دانشگاه تهران فقط 10 نفر میخواستن منم کلا بیخیال شدم

سمی جون من هنوز کنکور ندادم عزیزم هر وقت قبول شدم رتبه ام میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه از میلاد نور خرید میکنم + چون نارمک هستم بعضی وقت هام از هفت و حوض و پاساژ سفید خرید میکنم

دیشب هم رفته بود بیرون یه سر رفتم پاساژ صفوی بد نبود یه مغازه بود خیلی تاپ های خوشگلی داشت حیف هم بسته بود واگرنه خرید میکردم
2728
بدلیجات هم یه چند بار از همین صفوی گرفتم چیزهای خوشگلی داره

یه پاساژ هم تو سعادت اباد هست اونم خیلی چیزهای شیکی داره یکم گرونه ولی تک هست اسمش یادم رفته از دوستم میپرسم میگم بهتون
بهنوش جونم اومدم یه دعایی بکنم که پدر مادر دار باشه، مثل اینکه گل کاشتم :))))))))))))))))))))

امیدوارم دانشگاه آزاد رتبه اول بشییییییییییییییی، (حالا وضعیت Ok هست دیگه ;)))) )
بچه ها من کلی از چیزایی که اینجا گفته بودینو نوشتم که بخرم! از لوازم آرایش.
فردا هم وقت دارم برم بوتاکس. البته دفعه سومه که میرم.
دیشب هم تندیس بودم و سه تا شال خیلی خوشگل خریدم. دو تابستونی خنک و شاد و یکیم سه گوش مهمونی تر. ولی مانتوی خاصی ندیدم. خیلی معمولی بودن!
2738
الی جون خوش اومدی به جمع ما

++

حرف قشنگی زدی الی، اعتماد بنفس بنظر من اولین سنگ بنای آدمی هست، اگه باشه بقیه کارها هم درست پیش میره

اما وقتی تصور خود آدم از خودش دچار مشکل و تردید بشه خوب همه چی رنگ دیگه ای به خودش میگیره و طبیعتاً وضعیت

خوشایندی پیش نخواهد آمد
اگه یه موقع رفتید هند حتما بدلیجات با خودتون بیارید من که خودم خفه کردم هر چی هم اوردم مشابش اصلا اینجا پیدا نکردم

الهییییییییییییییی قربونت برم سودا جون من با یکی از دوست هام دارم میخونم بهش میگم اصلا شک نکن نفر اول منم نفر دوم هم خودت هستی هی به خودتون روحیه میدیم
بازهم یه سری عکس مدلهای مانتو هست که حتما براتون میذارم . بهنوش جان راست میگی اعتماد به نفس خیلی خوبه من یه دوستی دارم انصافا دختر زیبایی هست ولی زیبا تر از اون رفتار قشنگش هست که ادم رو به خودش جذب میکنه اینقدر این دختر صبور و مهربون و خوش اخلاقه که هر چی بگم کم گفتم یعنی در بد ترین شرایط همه دیگه میدونن فرناز بهترین عکس العمل رو نشون میده من توی ذهنم ازش الگو برداری میکنم یعنی وقتی کم میارم میگم در این جور مواقع فرناز اگر بود این کار و می کرد خیلی روی خودم کار میکنم تا به اندازه ی خوبی و بدی رفتارهای دیگرون بالا پایین نشون خودم باشم با یه اخلاق خوب خدا روشکر خدا هم خیلی کمکم کرده
2706