2726
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333600 بازدید | 19958 پست
سلام خوشگلا،خوش تیپا، تاپ مدلا....
آره مرمری جون عمل کردم،روزای اول یه درد مختصری داره اما خوب به دردش میارزه..
نایومی جون به اسی تاتو گفتی از نوک سر تا پات و خال بندازه؟!؟! :))))
منم منگو رو تو هایپر و جردن دیدم،اگر اشتباه نکنم یکی هم تو تیراژه داره(مطمئن نیستم)
واییییییی من کشته مردهء این عطر miss Dior هستم حرف نداره..
تذنج جون مدل بهار و تابستان 2011 منگو رو خیلی دوست داشتم،mussimo dutti هم مارک مورد علاقه من هست،کفش و کیفاش حرف نداره،کت های چرمشم که دیگه نگو،اصلا" رنگ بندیاش و جنساش عالیههه..بهنوش جون دعا میکنم که ارشد قبول شی عزیزم :*

ترنجی کیف های شنلت حرف نداشت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان
همه عکساتون عالی بود....
پرنسس جان منگو تیراژه نمایندگی نداره جردن و هایپر نمایندگیش هست
آلبالو جان منم دانشجو هستم ارشد میخونم...
من یه خیاط خوب سراغ دارم شمارش رو پیدا نکردم بعدا" شمارش رو میذارم....ولی من مانتوهایی که فقط هوس داشتنشون رو می کنم می دم یه مغازه تو 06 پاسداران خیلی مدلش خاص باشه 25 می گیره می دوزه مدل ساده هم 18 کارش هم بد نیست....ولی یه پارچه پنجابی از هند آوردم اونجا که ارزونی هست 100 خریدم نمیدونم بدم کی واسم بدوزه که نسوزم.....
نایومی جان من شورلت رو می گرفتم..... mazda 3 زیاد هست به خصوص این شورلت که رنگش ماتیکی با حال بود ولی اگه من اونجا بودم حتما" واسه خودم سراتو کوپه می خریدم که عاشقشم....
2728
مرسی پرنسس جون خوبی تو؟

البالو نمیدونم که قبول میشم یا نه چون بعد کارشناسی سریع شروع کردم به خواندن اتفاقا همون دانشگاهی که هستی برای ارشد انتخاب کردم چند بار هم امدم برای تحقیق روانشاسی تربیتی حالا خدا کنه قبول بشم

حتماااااااااااااا درست تمام شد برو سرکار حتی الان هم میتونی بری من 2 سال رفتم سرکار مربی کودک خیلی خیلی خوب بود پولش برام مهم نبوذ چون من سابقه کار میخواستم برای تاسیس مهد کودک ولی خیلی باحاله 300 میدادن الان هم منتظرم که ارشد بدم دوباره برم سرکار ادم خودش پول دربیاره راحت هم میتونه خرج کنه من همیشه کم میاوردم دوباره بابام بهم پول میداد

وای نایومی من عاشق جنوب هستم خوش به حالت اونجا هستی به من باشه اینجا را ول میکنم میرم جنوب زندگی میکنم
نایومی منم شورلت انتخاب میکردم مزدا 3 همه جا هست رنگش هم قشنگه میخوای ماشین بخری؟
بهنوش جان خوبی
احتمال قبول شدنت خیلی زیاده چون از فضای درس خوندن دور نیستی و هنوز درگیری من بعد از 5 سال که از لیسانسم گذشته بود ارشد شرکت کردم و قبول شدم خب واسه من سخت تر بود چون از فضای درس دور شده بودم...
کی جواباتون رو می دن....
ایشالا موفق باشی ....
سلام سمی جون خوبم شکر

همه همینو میگن بهم چون دانشگاه ازاد هست حتی بهم گفتن 50 % هم بخونی قبول میشی البته من رشته ام عوض کردم روانشناسی تو واحد های کارشناسی داشتم ولی اینجا خیلی بیشتر هست من 23 کنکور دارم جواب هم شهریور میاد
بچه ها من ازاین تاپیک حیلی خوشم اومد..برای همینم عضوشدم. از صفحه اولش پیگیری کردم.میخواستم بگم علاوه بر همه کارایی که میکنیم....اعتماد به نفس هم خیلی مهمه. اون که باشه همه چیز یه جور دیگه به چشم میاد. در کنارش رسیدگی زیاد به سلامت بدن و پوست و مو و دندون و شیکی و خوشپوش بودن و برای از 30 سال به بالاتر ها....نگهداری و مراقبت همین زیبایی که هست.
سلام سلااااااااام به دوستای خوش پوش خودم

++

خیلییییییییییی عکس های خوشگلی گذاشتین، دستتون درد نکنه، برای لباس مهمونی هم عکس بزارین من و سمی

هنوز منتظریم

++

پرنسس جون خوبییییییییییی؟؟

++

بهنوش جونم حتماااااااااااا قبول میشی، توکلت به خدا باشه، آزاد چرا سراسری قبول میشی دوستم

++

آلبالو جون بوی Varsace خاص نبود یعنی تو کدوم مایه عطرهای قبل بوده ؟؟ من میخواستم برم بوش کنم اگه خوب

باشه بخرم :((((((، رایحه اش میوه ای بود یا گل، ترش بود یا شیرین یا تلخ ؟؟

عطر تووووووپ واسه تابستون از چیزی خوشت اومد

++

من از پاساژ گیشا خرید کردم خیلی چیرای خوشگل میشه پیدا کرد

++

حالا که بحث بدلیجات شد، چند جا رو هم که میدونین بگین بدلیجات خوشگل واسه ست کردن با لباس میخوام
سلام سرینا جان خوش اومدی البته صاحبخونه داره سخت کار می کنه و ساعتی میشه به تاپیک سر نزده
به مطالب خوبی اشاره کردی واقعا" همه اینا مهم هست...

سلام الی جان مرسی بابت عکسها
2706