2733
2739
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333611 بازدید | 19958 پست
الناز جون خب اونایی که میتونن هزینشو بدن این کارو میکنن ،اما خب برای هر کس یه قسمت اولویت داره،من فعلا" از یه جا شروع کردم و هزینشم جلسه ای 100 تومن هست،برای منم این هزینه بالاست اما خب میارزه به نظر من..
مرسی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الی گلی جون خیلی نکات ریز و کاملی رو گفتی، کاملا موافقم، بنظر من آراسته بودن و تمیز گشتن از همه چی مهمتر هست و بیشتر جلب توجه میکنه

++

پرنسس عزیز، چند جلسه باید بری تا دیگه برای همیشه از شر موهای زاید راحت بشی؟؟ و اینکه بعد از لیزر معمولا پوست یه حالت سوختگی پیدا می کنه، برای همون یه جا هم همینطور میشه؟؟ اگه یه توضیح کامل بدی ممنون میشم
2728
بچه ها من فردا میخوام برم صورتم و وکس کنم؟کسی تجربه ء وکس صورت داره؟
سودا جون تا 80-90% از مو کامل بر طرف میشه اگر دوره هارو کامل بری اون مقدار باقی مونده به صورت کرک و موهای خیلی نازک میمونه که اونم با اپی لیدی راحت برداشته میشه و کلا" موهای باقی مونده هم کمن هم خیلی سست و نازک. در مورد سوختگی باید بگم که دوست منم در همون منطقه خیلی سوخت اما من اصلا سوزش نداشتم(این سوزش تا 15 دقیقه بعد از لیزر ادامه داره و زود برطرف میشه معمولا") این سوختگی ارتباط مستقیم با رنگ پوست در اون ناحیه داره اگر پوستتون تیرس بیشتر میسوزه و اگر روشن هست کمتر.
در زمان لیزر هم درد داره اما دکتر از اسپری لیدو کاینین استفاده میکنه که درد رو کمتر میکنه،خودتونم از داروخونه میتونید پماد یا ژل لیدوکیینین رو بخرید و 20 دقیقه قبل از لیزر بزنید تا درد کمتری داشته باشید،هر کی اینکارو کرده راضب بوده و کلی تعریف کرده برای همین منم رفتم و میخوام ادامه بدم تا به این نتیجه برسم.
الناز جون ایر براش (حمام شکلات) هم زمان یه حجم کلی ازرنگ برنز مختص پوست در آرایشگاه یا سالن ها روی بدنت میپاشن که بین 5 روز تا 2هفته بسته به مواد و نوع پوستتون ماندگاری داره،اما اتوبرنز کرم ها یا اسپری هایی داره که خریداری میکنید و خودتون میمالید روی پوستتون.
البته ایربراش هایی هم داریم که کوچیکن و میتونید خودتون بخرید و تو خونه استفاده کنید و محفظش رو پر از اون رنگ یا به قول بعضیا جوهر برنز کنید و استفاده کنید و به عبارت دیگه ایر براش پاشیدن رنگ به روی پوست هست و اتو برنز زدن کرم یا اسپری معمولی که رنگدانه های پوست رو به صورت سطحی برای مدت کوتاه تیره میکنه هست.
ایر بزاش رنگش رو خودت انتخاب میکنی.اتو برنز معمولا همیشه به نارنجی میزنه و اینکه اتو برنز باید خیلی حرفه ای باشی که به کل پوستت یک دست کرمش یا اسپری رو برسونی .اما ایر براش رو یکی دیگه برات میزنه و چون نتیجه اش رو همون موقع میبینی دیگه یک دستیش مشخصه .موقعی که اتو برنز میخواد پاک بشه خیلی مصیبته .بدن تیکه تیکه رنگش در میاد و منظره اصلا جالبی نیست .ایر براش هر وقت میری حموم کمرنگ تر میشه
کلا هیچ کدوم به نظر من جای سولار و افتاب رو نمیگیره!چون موقتیه و فقط واسه یه مهمونی و عروسی خوبه .
من خودم 6 ماه سال برنزه ام 6 ماه سال سفید!برنزه هم فقط با افتاب.اگه راجع به کرما سوالی داشتین میتونم کمک کنم!
2738
الناز جون ایربراش دستگاهی هست که شما داخل اون میرین و به پوست رنگی که میخواین پاشیده میشه و بیرون که

میاین رنگ پوستتون اونی میشه که میخواستین، اتو برنز هم کرمی هست که به پوست میزنین و یه 1و 2 ساعتی صبر

میکنی تا پوستت رنگ بگیره و تا 2و 3 روز نباید دوش بگیری تا روی پوستت ثابت بشه و اگه راضی بودی با خواستی

خوشرنگ و تیره تر بشی باید دوباره تمدیدش کنی

++

من خودم می خواستم ایربراش برم دوستام منو منصرف کردن میگفتن خیلی مصنوعیه و یه دست نمیشه خالا واقعا

نمیدونم درست گفتن یا نه، اما اتو برنز رو هم استفاده کردم راضی نبودم، این از تجربه مند الناز جون.
ایر براش برای صورت هم استفاده میکنن؟
نارنجی نمیکنه؟؟
من موندم اینایی که صورتاشون قهوه ای شکلاتیه چه جوری اون رنگیه(بدون کرم پودرا)
اخه آفتاب بعد اینکه آدم 50 سالش بشه لک و پیس میاره
سولاریومم که تقریبا خطرناکه :(
مزخرف ترین نصیحت اطرافیان " بهش فــکر نکن " :|
من تا حالا ایر براش نکردم ،یکی میگه خوبه یکی میگه بده،یکی میگه یه دست میکنه یکی میگه نمیکنه :((( من دیگه نمیخوام آفتاب بگیرم بدنم لک آورده و دکتر پوستم هم گفته امسال رفتی سولار یا آفتاب دیگه نیا پیش من :(((
چیکار کنم؟
الناز پس اگر خوبه من فردا حتما" میرم،پوست صورت و شل نمیکنه؟
2706