2726
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333600 بازدید | 19958 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهش میکنم توت جون :*
رکسانا جون اسمش ضد آفتاب دور چشم آردن هستSPF30کوچیک و نارنجی رنگ هست.کانسیلر هم مثل کرم پودر برای پوست مضرر هست و برای مصرف روزانه خوب نیستش.. موقع خرید فقط بگو ضد آفتاب دور چشم آردن-دور چشم رو روشن تر میکنه..فقط دوستان کرم دور چشم و ضد آفتاب رو به صورت مالشی به پوست دور چشم نزنید چون باعث چروک میشه بلکه به صورت ضربه ای بزنید،یه خورده طول میکشه که یه دست بشه اما خیلی روش بهتری هست..
سلام ریناز جون،مرسی تو خوبی خانم؟ مرسی از اطلاعاتت..
مرمر جون به نظر من ضد آفتاب رنگی ضرر نداره،چون میزان ضد مواد رنگیش مثل کرم پودر فشرده و سنگین نیست..
بچه ها یه سوال میخوام براتون مطرح کنم! البته جوابش یک چیز نیست میخوام ببینم شما نظرتون چیه!
نظرتون راجب خانوم های شیک اما متظاهر چیه؟! ( از اینایی که همش تظاهر به بودن چیزی میکنن!)
سلام خانومای باسلیقه منم یه سوال دارم:
الان چند وقتیه که صورتم غبغب آورده خیلی اعصابم خورده رژیم لا غری هم که بگیرم همه جای صورتم آب میره غیر از این .به نظرتون چه کار کنم؟ راهی غیر از جراحی داره؟اگه نه کدوم دکی برم؟
چون میگذرد غمی نیست
مرمری جون اگر دکتر نیست نباید به حرفش اهمیت داد،کسی که میاد صحبت یه جامعهء پزشکی رو رد میکنه اولا" خودش باید دکتر باشه دوما" باید یه دلیلی برای حرفش بیاره.من تو این لینک چیزی ندیدم عزیزم..
الناز جون غبغب رو نمیدونم راستش :(( دوستانی که میدونن به الناز جواب بدن لطفا"...
چه تاپیک خوبی تازه پیداش کردم کلی چیزای خوب یاد گرفتم برای جلوگیری از چروک دور چشم علاوه بر استفاده از کرم دور چشم شبها انگشتهامونو با روغن زیتون چرب کنیم و به دور چشم ضربه بزنیم بعد یه حوله کوچیک که با کمپرس آب گرم کاملا گرمه روی چمشها بذاریم این باعث میشه صبحها چشم پف هم نداشته باشه
مرسی بد نیستم پرنسس جون... خواهش می کنم خوشگل خانم... من که همه اش دارم از مطالب خوبتون استفاده می کنم؛ تک و توک هم اگه چیزی به نظرم رسید می گم، امیدوارم که به درد بخوره.
نظر من در مورد آدم های شیک ولی متظاهر: احساس نا امنی ریشه دار در وجود این آدم ها، که احتمالا نشات گرفته از دوران کودکیشونه...
سلام به همه ممنون از تاپیک خوبتون

پرنسس جون مرسی بابت اطلاعات خوبی که می دی منم خیلی از تاپیکتون استفاده می کنم :) ممنون واقعا

توت فرنگی جون مدل دوم کیفایی که از دیور گذاشتی رو فروشگاه سیلور 1 توی باغ سپهسالار داره که قیمتشم فکر می کنم 110 تومن بود....خواستم بگم اگر کسی خواست بدونه کجاست :)
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
2706