2733
2739
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333613 بازدید | 19958 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی بچه ها اگه میخوای صورتتون البته فقط صورتتون چاق بشه صبحها بدون اینکه صبحونه بخورید یک عدد موز بخورید فقط یک عدد موز بعد از یه مدت تاثیرشو ببینید دیگه نیازی به تزریق چربی یا ژل برای گونه ندارید. باور کنید. این هم جز فرمولهایه که نتیجه داده .

2731
نیروانا جون اگه یک مدت فقط در مورد لوازم بهداشتی مثل ضد افتاب مرطوب کننده پاک کننده ارایش و..... صحبت کنیم و تجربیاتمون را بنویسیم بعد از این مرحله در مورد لوازم ازایشی صحبت کنیم و تجربیاتمون را با ذکر مارک و شماره بگیم بهتر نیست؟
2738
آفرین جونی خیلی بلا‌ای ها ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،اینو گذشته بودم برای چند روز دیگه بگم

واقعا جواب میده بچه‌ها ،من به چشم خودم دیدم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

مرضیه جان به نظرم نمی شه اینجوری زمان بندی کرد چون خیلی موقع ها ممکنه کسی سوالی داشته باشه نمی شه بگی صبر کن تا به موضوع برسیم...اگه اطلاعات قبلی دسته بندی بشه ، مثلا تو جدول ، می شه بعدا هم بهشون اضافه کرد
سها جونم حالا که اینطور شد بذار از مسافرت که برگشتم هرچی تو چنته دارم می ریزم تو دایره

سهای عزیز من هم هرچه با چشم خودم دیدم یا امتحان کردم و بهت میگم چون میدونم همه نتیجه داده
از نکته های که گفته بودی خیلی استفاده کردم مرسی عزیر دل برادر
2706