2703
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333295 بازدید | 19958 پست
یه تیپ اسپرت خوب

lecmffuabynp65fm0yvo.jpg

این کیف هم قشنگه واسه مهمونی ، تازگیا من یه خورده بزرگترشم دیدم تو خیابون میگیرن دستشون مد شده مثل اینکه!

l757kx7q2swtppr7wg0.jpg

این دو تا هم با نمکن ،اما زیادی هنری هستن!

3l14ehvoysubvmcy10e.gif

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه خانم شیک سعی میکنه همیشه موجه و آروم جلوه کنه هر چند که از درون اینطور نباشه،حدالامکان پشت سر کسی حرف نمیزنه مگر در محافل خیلی خیلی صمیمی اونم وقتی که دلش از دست یکی خیلی پر باشه ، یه خانم شیک الزاما" پولدار نیست ولی معمولا" بی پول هم نیست! (این بند آخر خیلی مهم بود!)
2456
بعضی ها که مثل خودم اهل ارایش نیستند چیییییییییییییییییییی......یا من همیشه پسرم همراهم وبغلش که میکنم کل لباسم خاکی میشه چطور تمیز باشم
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
مامان حسین جون آرایش داشتن خیلی مهم نیست ،این که سعی کنی مرتب باشی مهمه،به جای پنکیک یا کرم پودر از ضد آفتاب رنگی مطابق با پوستت استفاده کن از رژ گونه ء رنگ هلویی یا بز روشن که چهره رو با طروات میکنه اما خیلی معلوم نیست استفاده کن،یه رژ کم رنگ اما ملیح هم همیشه تو کیفت باشه،سعی کن لباسات خاکی نشه اگر شد بتکونشون ، من مادارای زیادی رو دیدم که با وجودی که بچشون سنگین و بزرگه هم بغلش میکنن هم لباس خوب ست میکنن؛البته اینا نظر منه مامان حسین جون...
سلام سلام اهان راستی یه نظر برای این شلوارایی که تابستون اومده بود خیلیا استرژش را میپوشیدن که خیلی زشت بود پارچه ایش خوشگل بود و یه نکته دیگه که بعضیا همون شلوارا رو توی زمستون میپوشیدن خیلی مسخره بود
2714
پرنسس جون چه تاپیک خوبی زدی عزیزم... بچه ها شما خریداتونو از کجا میکنید؟ راستش مدل مانتوهایی که تو پاساژا و مرکز خریدای معروف هست اکثرا تکراریه و من اصلا نمیتونم انتخاب کنم... میلااد نور پاساژ ونک گلستان تجریش همشون مدلاشون شبیه به همه... کجا میشه خرید تک کرد؟
سلام به همه ... مرسی ازین تاپیک خوب...

به نظر من به خانوم خوشتیپ و شیک و با وقار اولا آرایشش ملیح و ملایمه .موهاش مدلش سادست...معمولا مانتوهای ساده اما خوشترکیب میپوشه با رنگای متناسب با موقعیت و اینکه کوتاه هم نیست... شال و کفشو کیفو نمیگم رنگ هم اما رنگای توی یک هارمونی و توناژ میپوشه .. مثلا مانتو سرمه ای کیف چرم شتری روشن رو به نخودی شلوار نخودی کفش ورن سرمه ای بی پاشنه و شال بژ یا قرمز روشن نه جیغ... شاید توی ذهنتون شیک نیاد اما باور کنید توی تن واقعا شیک و با پرستیژه .. و در آخر عطر ملایم و ناخن مرتب و دندونای تمییز و سفید
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
سولماز جان من معمولا از تجریش خرید میکنم و چون همیشه ساده ی ساده میپوشم راحت لباس گیرم میاد...اما اینجور که من دیدم باز تندیس بهتر بودش
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
سلام دوستان. پرنسس جون تاپیک خیلی خوبی زدی، دستت درد نکنه. کلی ازش استفاده خواهم کرد ایشالله. همچین تاپیکی واسه من خوبه که هیچی از تیپ نمیدونم. ولی به این نتیجه رسیدم که باید بزنم البته در حد معقول و منطقی و همونجوری که شما و یلدا جان اشاره کردین.
مرسی نونا جون منم ساده پوشم از لباسای اجق وجق خوشم نمیاد ولی مدلا خیلی تکراری شده مثل سابق نمیشه خرید کرد شمام همین احساسو دارین؟ من که قبلا خیلی راحتتر خرید میکردم... تعریف نباشه دوستام هر وقت میخواستن خرید کنن منو میبردن براشون نظر بدم ولی الان دیگه واسه خودمم نمیتونم انتخاب کنم.
2706