2703
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333350 بازدید | 19958 پست
لی لی جان رژگونه که زیاده منتها خوب رنگایی که به برنز بیاد هم زیاد داره هر مارکی... اما در کل رژگونه ی نوبا خوبه همچین رنگایی زیاد داره...
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
نایومی جون گفته بودی جنوب زندگی می کنی

از چه کرم پودر و پنککی استفاده می کنی که آرایشت نریزه؟

من تا حالا هر کرم پودری زدم بعد یک ساعت پخش شده

دیگه نمی دونم چی بزنم

ممنون میشم راهنمایی کنی عزیزم
سوری جون واسه استفاده ی روزانه(اغلب دانشگاه که از صبح تا شب میرم) من از چاکلت بورژوآ شماره 51 به عنوان بیس و 52 به عنوان رژگونه و 53 استخونی رنگش به عنوان کانسیلر استفاده میکنم ,. قاعدتا باید رنگش برنز بشه ولی رو پوست من زیاد برنز نمیشه ولی هماهنگی رنگش رو من دوست دارم که اینطوری میشه و اصلا هم تابلو نیست و آرایش آدم زیاد به نظر نمیاد:
http://www.img4up.com/up2/15985576430713549078.jpg

متاسفانه بزرگترین مشکلش اینه که اصلا پوشانندگی نداره و فقط رنگ داره.
واسه شب هم که دیگه هرچی بزنی میمونه ولی من اگه بخوام برنز کنم از دسانژ استفاده میکنم که عالیه و پوشانندگیش هم محشره، اگه بخوام بیس طبیعی پوست خودم باشه یه کامپکت دیور دارم که به پوست خودم خیلی نزدیکه و پوشانندگی هم داره در حد خدا که اونو استفاده میکنم.
reyhoon جون سیسیلی و بنتون مفتش گرونه... نسبت به جنسای بنجلش قیمتاش خیییلییییییییییییییییییییییییییییی گرونه
توی تایلند ازین کیف پشم داراشو که امسال زمستون بنتون ایران آورده بود توی سبد ریخته بودن 15 هزار تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اونوقت همونو توی ایران بالای 100 میدادن (خیلی پوله زوره میبینی؟؟)

سیسیلی هم مثه بنتونه چون اینا اول با هم بودن الان جدا شدن اما جنساشون کیفیتش مثل همه عزیزم
اینارو گفتم سرت کلاه نره
2706