2726
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333600 بازدید | 19958 پست
سلام خوشگلا من امشب رفتم بیرون 2 تا شال خریدم از این چروکا خیلی خنکو خوبه

جدیدترین عطر ورساچه ام تست کردم ونیتاس
بوش خوب بود اما خیلی ام خاص نبود گفت خیلی پرفروشه
50 میل 71 تومن 100 میل 92

مولتی هاستریه دونه گردنبند دیدم عاشقش شدم قلب 7 رنگ بود که بی افم میخاد بگیره واسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آلبالو جون منو تو کجاست؟
وای آلبالو پول خودت رو خرج کردن یککککککک حالی میده، من گرچه یک دهم خرجایی که میکنم پول خودمه(چون الان دیگه تک فرزندم و همه پولای بابام می ره تو جیب اینجانبه ههه هه)
ولی همون یه مقداریشم که خودم میدم خیلی مزه میده. آدم میتونه هر خرید غیرمعقولی که میخواد بکنه با اون پول.. دیگه کی میتونه به آدم بگه این مانتو 300 تومن نمی ارزه یاااا اینهمه کفش واسه چیته آخههههههههههههه؟؟؟
میدونم اینهمه زحمتی که میکشم در عین درس خوندن حرومه اینطور خرج بشه. ولی ماها الان جوووووونیم آخهههه :(((((
من مترجمی میخونم عزیزم. دو ترم دیگه هم تمامم. تو خونه واسه یه موسسه مترجمی کار میکنم، البته اکثرا آخر هفته فقط کار میکنم، هفته ای صد تومن هم نمیشه پول اون 2-3 روز آخر هفته ای که بکوب کار میکنم، ولی پولش خوشمزه سسسس :)))
ماه دیگه هم دوتا مصاحبه دارم، یکی واسه یه دفتر گمرکی ترخیص کالا تو منطقه آزاد اروند، یکی هم شرکت نفت، که چون شرکت نفت پولش بهتره احتمالا اونجا برم، گرچه دفتر بازرگانی مال دوست پسرمه و اگه بهش بگم شرکت نفت پول بیشتر میدن احتمالا هییییی بکشه رو حقوق هاهاها
نه البالو جون، اون شیرازی بود عزیزم، این یکی همین جا بغل گوشم تو منطقه آزاده :)))))
اون اگه بود که فقط ماهی 100 میلیون میداد که من صبح به صبح پاشم برم دفترش چند ساعت :)) خیلی باحال بود اون :((( آقای مدیر مهربون بود :(((
عزیزم من آبادان هستم، منطقه آزاد اروند
خیلی جای مزخرفیه واسه زندگی، تنها حسنش اینه که میتونی پژوتو بفروشی، باهاش مزدا3 بخری هاهاهاها یا آزراتو بفروشی بجاش فورد موستانگ آخرین مدل سوار شی :)))))))))))))))))
ااااا من عین این کیف اولیه که صورتیه(شنل) مشکیش رو از مانگو خریدم، منتها جلوش(درش) مستطیل کامله. خیلییییییی دوسش دارم. بگذریم ازینکه وقتی من خریدم بلافاصله 30% آف خورد و من کلی سوختممممم
2706