2726
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333599 بازدید | 19958 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلاممممممممم....چطورین چیگرا؟
بهنوش خوبی؟نی نی پانی؟سارینا؟مرضیه؟خوشید؟
من باز رفتم خرید کلی خبر دارم....
اول رفتم یه عطر خریدم امتیست از لالیک..هنوز امتحانش نکردم...چندتا هم بو کردم خوشم اومد..آزارو تویین واقعا واسه تابستون خوبه..آلین جون و فلور بمبو بازم زدم به دستم با بوشون حال میکنم...وواایییییی میس دیور چری شده 200 تومن..ohlala!کوکو مادمازلم 200 تقریبا
همه عطرا 20 درصد حدقل گرون شدن..یدونه رالف لورن جدید بو کردم شیشش زشت بود شبیه حلزون بود.........خلاصه من عاشق عطر گرمم فک کنم واسه تابستون ازین به بعد فقط این 3 تا رو بخرمamethist از لالیک/لایت بلو/azzaro tween//
عطرای سرد دیگه رو خوشم نیومد چون پخش بو ندارن

ولی ایت امتیست که من گرفتم یه خط بوی باحاااااااااااالی میندازه...خوششششششبو

یه اسپری دیگه هم گرفتم..لاکوست صورتی...موندگاری داره بر خلاف عطرش
یه خط چشم منهتن خریدم//کرم پودر اگزوویانسو از داروخونه ارزونتر میده 23 میداد...

میخواستم کانسیلر دبورا یا دسانز مایع بگیرم بم گفت لیراک بگیر مدل دی اپتی سرن..خیلی تعریف کرد کرم پودری هم داره ..اما رنگش 2 درجه روشن تر فک نکنم باشه..ضد تیرگی کبودی چروگ مرطوب کننده مخصوصا واسه زیر 25 سال..

شاید بگیرم اگه گرفتم یدونه از دبورا یا دسانژ مایع کانسیلر هم میگیرم من عاشق این 2 درجه زیر چشم روشن تر از پوستم باشه....
2728
این پنکک کلینیک خوبه؟اینجا هم رفتم فروشندش تعریف کرد..من فقط از دوجالولزممو میخرم جالب ابنجاس فروشنده هاشون هردو مردن هردوشونم سلیقشون عکس هم دیگه هس!اما از کلینیک هم تعریف کرد..انگار مارک دسانژو کلارنسو استی لودر و مک گرگان همچین کم هم نیس..این دوجا هردوشون دارن و من نمیدونستم...

بهنوش جونی سوال داری بپرس...چطوری نایومی خوشگلم؟

نایومی اونجا هستی دیور از جای مطئمن میگیری درسته؟ من قیمت چند تا مدلشو میخوام برات عکس میزارم هر وقت رفتی اون طرف برام بپرسی مرسی

بعد یه مدل پنکیک که داری برای چه نوع پوستی؟
اینجا که من جایی ندیدم اصل داشته باشه ممکنه سنگ تو وزرا داشته باشه

http://ir.strawberrynet.com/makeup/christian-dior/diorskin-sculpt-line-smoothing/47906/#DETAIL

http://ir.strawberrynet.com/makeup/christian-dior/diorskin-forever-compact-spf25/76690/#DETAIL
شیما جون خریدات مبارک
درباره ژل مژه خوب چیزی می دونی من مژه هام بلند و پره ولی عین جارو سیخ و صاف می خوام فقط فر بزنم و روش یک چیزی که باعث بشه براق بشه اصلا ریمل نمی خوام پای چشمم چروک می شه موقع پاک کردن
وای شیما من این عطرت بو کردم خیلی باحاله عطر زیاد دارم واگرنه اینهم میگرفتم

کرم پودرت هم مبارک باشه پوشش خوبی داره؟

من یکی از دوستم از تجریش یه دیور گرفته بود ریمل بد خاله اش امده ایران بهش گفت این اصل نیست خودش هم راضی نبود

شیما میشه خرید کرد برات پست میکنن ولی من همیشه میترسم میگم بخرم بعد تقلبی بهم بدن
ژل مزه همه مارکا ندارن مرضیه جون اما مارکای معروف دارن..اتود هم داره...ژل بیس فک کنم میکاپ فکتوریم داره..خییییلی روی ریمل تاثیر داره..من گیرم بیاد حتما میگیرم..فقط ازین مارکار ارزون نگیر که یدونه سلنا گرفته بود راضی نبود اصلا...
بهنوش جون امتیستو میگی؟جیییییگره..من دلم میخواست کنزو لوپار بخرم فروشنده نذاشت گفت تو این سبکی نمیخوادورداری باز پشیمون میشی میای 5 6 تومن با ضرر عطرو پس میدی!

واییییییاین بهنوش جون 3 قیمت دیور داشت..نمیدونم منم خیلیییی سخت اعتماد میکن 70 80 90 خورده ایی گفت دارم دیور اگه بخرم تقلبی باشه خیلی دپرس میشم..اخلاقمه.......
مرسی..امااگزوویانس پوشش دهیش معمولیه خیلی..من پوستم مشکلی نداره خوبه واسم...مینرال میکاپ عالیه
شیما من 40 گرفتم دو رنگم بیشتر نداره که من رنگ روشنترش رو گرفتم

این شیطون بلا رو هم که گفتم چند روزه افتاده تو دهن بچه هام همش میگن !!نمیدونم از کی شنیدن حالا دیگه تو دهن منم افتاده..!!
2706