2726
عنوان

***متولدین دی 93 ***

| مشاهده متن کامل بحث + 226002 بازدید | 19026 پست
خورشید جون میتونی راحت روغن زیتونو بخوری منم میخوام بگیرم میترسم حالم بهم بخوره ازالان دارم فکرشو میکنم منم امگا3هفته ای یه بار کلسیم هم ازاین جوشونده ها میخورم واهن مولتی پرینتال
خدایا شکرت بابت نعمتی که به من دادی قسمت همه دوستایه منتظر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فری خانمی جونم مرسی بخاطر خوش آمد گوییت من بعد از 7ماه تازه یا این قسمت اشنا شدم قبلا میامدم تو سایت ولی این قسمتو تازه کشف کردم.خخخخخ ممنونم ازهمه شما مامانای مهربون و دوست داشتنی
وای هر جی نوشتم برید سلام سرنای جونم خوبی؟ بس معلونه تو هم شکمو بودی هاااا خوش بحالت که مامانت برات غذا درست میکنه...من از خانوادم دورم من اخره شبا یه قاشق میخورم وبعد میخوابم...یکمی سخته ولی شدنیه...در ضمن نمیزاره یبوست سراغمون بیاد...خخخخخ
[smiley]l/l_71.gif[/smiley] 💝بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم.💝 
2728
نمیدونم پایین سرش یا بالس ولی حتما سرش پایین دیگه اونجاها میفهمیم منم یوست خیلی میگیرم امروز میگیرم حتما روغن زیتون بچه ها شما سایز صفر لباس خریدین
نوش جونت ماهم سیب زمینی نذری خوردیم قبول باشه من رفته بودم شاه حسین گفتم از صدای طبل نی نی نترسه اون تو دیدم نه داره تکون میخوره
سرنای جونم دخمله. مرسی عزیز دلم. خورشید جان من و شما پس من وشما ماه حاملگیمون تقریبا اندازه همه.اره راست مسگینا شبا وقتی میوه و شیر خالی میخورم ضعف میکنم.چقدر خوبه مامانامون کنارمون باشن مخصوصا منکه بچه اولمه دلم میخاست مامانم برام غذا درست کنه خودم اشپزی رو زیاد دوست ندارم الانم که باز حالشو ندارم.شاید بخاطرهمینه که از اول حاملگی فقط 6کیلو اضافه شده وزنم
6کیلو خشوبحالت سحرجون منم میوه زیاد میخورم ولی 9کیلو اضافه کردم دختره من نوه اوله مامانم زیاد دوسش داره ولی مادرشوهرم اینا حتی یه بارم غذا درس نکردن بیارن خیلی دلم ازشون رنجیده
من سایز صفر گرفته بودم گفتن برو پس بده فقط واسه بیمارستان بدرد میخوره اوم شاید وزنش زیاد باشه کوچیک باشه ولی سایز 1زیاد گرفتم سایز دوهم دودست کافیهاره خیلی نازن ایشالا بسلامتی تنشون کنیم اسم دخملی چی میذاری
2706