2410
2553
عنوان

بهترین مهد کودک شهرک غرب رو میخوای؟

19765 بازدید | 111 پست
سلام به همه مامانای مهربون من نه مربی هستم و نه ذینفع (اینو اولش گفتم که سو تفاهم نشه)فقط یه مادر حساس هستم که برای پسرم تمام مهدهای شهرک غرب رو ارزیابی کردم وگشتم و دیدم و حتی یه مدت یه مهد بنام تو همین محدوده گذاشتم و برش داشتم والان پسرم مهد زرین خیابون سیمای ایران میره و بسیار راضی هستم.اگه کسی دوست داشت می تونم محسناتش رو بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مدیریت :یه خانم با سابقه 40 سال مدیریت مهد کودک هست بسیار توانمند و واقعا مدیر حضور همیشگی تو مهد دارن و تمام بچه ها رو تک تک شناخت دارن و روی کار مربی ها و پرسنل هم نظارت کامل دارن. فضا :یه خونه قشنگ ویلایی ،تو یه کوچه بن بست و با آرامش استخر داخل حیاط داره که استخر نمونه هم شده و من می دونم دوستام که رفتن هنوز بچه هاشون رو استخر آموزشی اینجا میارن از مدرسه ،تا 12 سال هست با مربی خانم وآقا غذا:بسیار عالی -کاملا خونگی .طوریکه پسر من بعضی غذاها که خونه زیاددوست نداره اونجا میخوره و تعریف هم میکنه .و چون تعداد بچه ها کم هست واقعا مواد بروز تهیه میشه و تازه مثلا قشنگ میبینی داره خانم آشپز سبزی پاک میکنه برای ناهار فردا.در حالیکه جاهای دیگه از مواد آماده و..بی کیفیت غذا تهیه میشه و غذاها تکراری هست مثلا عدس پلو -مرغ و... ولی اینجا غذاهایی که کمتر ممکنه تو خونه پخت بشه هم میدن مثل دمی گوجه -باقلا قاتوق-رشته پلو-خورش هویج و...خلاصه عالیه بقیه اشو دوباره میام میگم
دقیقا مامی ستایش خود خانم زرین همیشه میگه دختر پسرهای من تو دنیا پخش هستن و مثلا دکتر یا خلبان شده میاد از من سراغ میگیره البته پسر منم دیروز میگه من عاشق زرین جون هستم. شهریه اش به نظر من که ساکن اینجا هستم وبا توجه به رنج بالای شهریه های مهد های این منطقه معقوله 480000 تومان با یه کلاس (مثلا اسکیت یا کاراته یا زیمناستیک) از 8 صبح تا 4 بعد ازظهر
2714
من اول بخاطر مادرهایی که نگران بچه ها هستن و اینکه یادم میاد خودم چقدر گشتم این تاپیک رو زدم و بعد هم بخاطر مهد ،چون تبلیغات کمی دارن و مثل بعضی مهدها بوق و کرنا نمی کنن خیلی کم شاگرد دارن کل مهد 40 تا بچه است با یه فضای خوب.
صبح قبل از ساعت 9 نرمش تو سالن پایین البته خیلی منظم نیست یعنی بعضی وقتا که بچه ها کامل نیستن تشکیل نمیشه. صبحانه ندارن. من معمولا صبحانه یه کو چولو میدم و برای میان وعده که ساعت 10 هست شیر و میوه میذارم. تعداد بجه ها تو رنج سنی پسرم 12 تا تو یه کلاس هست.با یه مربی مسلط که هم ارتباطش به بچه ها خوبه و هم به موقع جذبه داره. واحد کار دارن که مثلا برای شروع هر فصل در مورد اون فصل و رنگها و لباسها و غذاها و چی کاری باید انجام بدیم و یابرای مناسبتها برای هر مناسبت کار میشه هم مناسبتهای مذهبی و هم کلیه مناسبتهای تقویم مثل روز پست و روز مادر و.. عمو شهرام دارن که بغیر از بزن و برقص همین واحدها رو بصورت شعر کار می کنه هفته ای 1 روز. زبان روزی 1 ساعت صبحها کار میشه با مربی زبان که خوب کار می کنه. هنر:نقاشی -کلاژ-سفال با مربی مخصوص خودش که خیلی عالییییه ومن واقعا از کارش راضی هستم طوریکه پسرمن اصلا نقشی دوست نداشت ولی الان خیلی قشنگ میکشه
اتاق بازی و استخر شن و کتابخوانی و قصه گویی و نمایش عروسکی هم دارن. در مورد آداب و رفتار اجتماعی هم خوب کار می کنن. مثلا پسر من خیلی خوب غذا خوردن رو یاد گرفته و خیلی وقتا نکاتی رو میگه برای نظافت ورفتارهای دیگه مشخصه که کار شده.
2706