2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای مهشید عزیز:
آترا فارسی آذر- آتش - نام یکی از ماههای پاییز
آرا فارسی مخفف آراینده آرایشگر-زیور زینت
آرینا کردی آریایی نژاد - از نسل آریایی
آسا فارسی زیور مایه زیبایی و آرایش - وقار و ثبات و تمکین و آسودگی
آفشید فارسی خورشید، روشنایی آفتاب ( به اسم خودت هم خیلی میاد)
آلما ترکی سیب، کنایه از زیبایی
آوین کردی عشق
آهید فارسی در گویش فارس آهوی صحرایی
آیسا فارسی,ترکی آی( ترکی) + سا(فارسی) زیبا، مانند ماه
آیلا ترکی هاله دور ماه
آرمینا فارسی دختر همیشه پیروز - بانوی مقتدر - الهه زیبایی
آریسا فارسی اریسا - ایرسا - رنگین کمان - همچنین به ریشه بوته سوسن کبود هم آریسا گویند
آلبا لاتین سحر سپیده روشنی صبح
آویسا فارسی پاک و تمیز مانند آب
آرشیدا فارسی بانوی درخشان آریایی - بانوی آراسته و درخشان - مرکب از آر + شید + الف تانیس - آر به دومعنی به کار می رود اول:مخفف آریایی و دیگری :مرخم آرا به معنای آراینده
آرنیکا فارسی آریایی نیک خو
آنیس یونانی انیسون ، مقاومت و اعتراض
آیرین کردی آتشین
آروشا فارسی درخشان ، نورانی باهوش ، نام دختر داریوش سوم
آریستا فارسی زیبا و خوشکل مانند عروس ، مرکب ازآریس به معنای عروس و تا پسوند مشابهت
آرمیس فارسی هرمس ، از خدایان اولمپی، نام پسر زئوس و مایا
آیتا فارسی مرکب از آی ترکی به معنی ماه و پسوند شباهت فارسی ، مانند ماه ، دختر زیبا رو ، دختری که مانند ماه درخشان و زیباست
آیما ترکی,فارسی ماه من ، مجازا عزیز من ، زیبا رو بانوی زیبا دختر خوش چهره
آناشید ترکی,فارسی مرکب از کلمه ترکی آنا به معنای مادر و کلمه فارسی شید به معنای خورشید . دختر زیباروی مادر ، مایه دلگرمی و روشنایی زندگی مادر
آدرینا فارسی آتشین ، سرخ رو ، دختر زیبا رو ، بانوی آتشین
پارمین فارسی نام همسر داریوش پادشاه هخامنشی
پرنا فارسی پرنیان
پرینام فارسی دارای نامی زیبا
پانی هندی آب
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
سما جان متاسفانه معنی این اسم رو نمیدونم و نتونستم هم برات پیدا کنم ببخشید عزیزم ولی فکر میکنم اسم ارمنی باشه.
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
2738
اینم اسامی دخترونه برای طلا جان:
سارینا فارسی خالص،پاک
سانیا فارسی در گویش مازندران سایه روشن جنگل
ساینا فارسی سیمرغ، عنقا
سبا فارسی نام شهری در یمن که بلقیس ملکه انجا بوده است
سوفیا فارسی سوفیه نام پایتخت بلغارستان
سامینا فارسی پیشوند مشابهت بعلاوه مینا ، مانند مینا ، نام گلی است
هیلا فارسی پرنده ای شکاری کوچکتر از باز
هیما عربی,فارسی بانوی عاشق ، مرکب از هیم(عربی به معنای عاشق و شیفته ) + الف تانیث فارسی
سلام مهرناز عزیز
خسته نباشی و تشکر از وقتی که میزاری و همه رو راهنمایی میکنی
من دوقلو دخمل دارم هفته 31 هستم و عجله دارم یکی از دخملا رو اسمشو انتخاب کردیم که باران هستش و برای دومی شوشو اصرار داره بزاریم بهار ولی چون اسم دختر خالم بهار هستش دوست ندارم بزارم خونوادم هم میگن نزار
اسمهای انتخابیمون هم تا حالا اینا بوده
باران و آسمان
باران و بنیتا
باران و آرام
باران و بهاران
باران و شادان
باران و روشان
و
...
اصراری هم ندارم که حتما باران باشه ولی لطفا اگه میشه اول اسامی رو بهم پیشنهاد بده که به باران بیاد
و در مرحله بعد اسامی رو بهم پیشنهاد بده که به هم بیان
یه دنیا ممنون
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم ... در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها ... تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز ...
راستی اول اسم خودم که "پ" هستش و اول اسم شوشو "س" اگه جفت اسمی پیدا بشه که هم آهنگ باشه ولی با این دوحرف شروع بشه هم ممنون میشم بهم پیشنهاد بدی
مثل
سانیا و پانیا
سوین و پارمین
خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم ... در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمها ... تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز ...
2706