2737
2739
سلام طناز جون خواهش میکنم خوشحالم از اینکه تونستم بهت کمکی بکنم.اگه با همسرت مشورت کردی و اونم اسمی رو پسندید به منم خبر بده خوشحال میشم بدونم.راستی نی نیت کی به دنیا میاد؟
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام یه اسم دختر و پسر بین الملی می خوام که هم خارج از ایران معنی داشته باشه همم اسمه با مفهومی باشه
اگه به اسمه نیما بیادم بهتره
مرسی عزیزان
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد, آفتاب در حال غروب است...
dory جون به نظر من درسا و پارسا بیشتر به هم میان. منم چند تا اسم بهت پیشنهاد میدم:
رسا فارسی به صدای واضح که به راحتی قابل شنیدن است گفته می شود، بلیغ ، واضح ، کنایه از شخص رشید و خوش قد و قامت
هیرسا فارسی پارسا
مرسا عربی استوار ، ثابت ، پابرجا
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز
2740
asal-honey
اسامی دخترانه:
آترا فارسی آذر- آتش - نام یکی از ماههای پاییز
آریانا فارسی نامی که جغرافی دانان یونانی به قسمتی از ایران یعنی سرزمین آریایی ها داده بودند
آرینا کردی آریایی نژاد - از نسل آریایی
آلما ترکی سیب، کنایه از زیبایی
آنا ترکی مادر
آندیا بابلی نام همسر بابلی اردشیر درازدست پادشاه هخامنشی
آنیتا فارسی آناهیتا،ازبین برنده ناپاکی و پلیدی، نام ایزد آب که در اوستا به صورت دوشیزه ای بسیار زیبا و بلند بالا توصیف شده است
آلیسا فارسی ایرسا - رنگین کمان - به بوته سوسن کبود نیز بدان جهت که دارای گلهای زرد و سفید و کبود است ایرسا گویند
آدرینا فارسی آتشین ، سرخ رو ، دختر زیبا رو ، بانوی آتشین
بنیتا فارسی دختر بی همتای من
پرسیا فارسی پرشیا
پانیا فارسی محافظ نگهدارنده
تارا فارسی ستاره
دیانا یونانی در اساطیر رومی الهه ماه، جنگلها، حیوانات، و زنان هنگام وضع حمل، دیانا در معبدش در رم به عنوان الهه باکره مورد احترام بود، او مطابق آرتمیس در اساطیر یونانی است
دایانا فارسی زیبا و گرانمایه مانند زر سرخ ، همچنین نام دیگر آناهیتا الهه آب
رزا لاتین نام لاتین گل رز
رزیتا فرانسه گل رز کوچک
روزیتا فرانسه رزیتا - گل رز کوچک
روژا کردی ستاره
رونیکا یونانی عامل پیروزی ، پیروز کننده ، دختر خوش یمن
ژینا فرانسه باهوش، با نابغه، ژنیک
سولینا فرانسه,ترکی رسمی , مقدس , موقر , محترم ,با احترام,با تشریفات
سیلوانا ایتالیایی الهه جنگل- دختر جنگلی
کاترینا ایتالیایی پاک، بی آلایش
کلارا فرانسه نام راهبه ای ایتالیایی
لاریسا یونانی نام شهری در کنار دجله
لینا انگلیسی آبشار کوچک
لیندا لاتین قشنگ، زیبا
ملیکا یونانی زنبور عسل - ملیکا در اصل تغییر یافته ملیسا در مناطق هاوایی است - در افسانه های یونانی نام بانویی زیبا روی که عاشق زئوس شده بود
ملیسا یونانی زنبور عسل
نادیا فرانسه امید، آرزو
هلنا یونانی هلن، فرانسه از یونانی روشنایی، نور، در اساطیر یونان همسر منلاس پادشاه اسپارت که جنگ تروا به خاطر او روی داد
هیلدا لاتین نیرومند، قوی
مهر ناز عزیزم نینی ما قراره 25تیر به دنیا بیاد شب تولد حضرت مهدی خیلی دوست داشتم اسمی مطابق با این مناسبت پیدا میکردم ولی اسم دخملونه زیبا وجدیدی پیدا نکردم البته ازت خیلی ممنونم وقتی تصمیم نهاییم گرفتم بهت خبر میدم

2706