2410
2553
عنوان

چیکار کنم دخترم قد بلند شه

6280 بازدید | 12 پست
دخترم 5سالشه خیلی خیلی شبیه منه ولی دوس ندارم قدش مثل من کوتاه شه چی کار میتونم بکنم لطفا کمکم کنید
عید امسال بهترین عید زندگیم بود خداکنه کل روزای سال همین جوری باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کنجد کدو حلوایی هویج لبنیات شربت زینک پلاس
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2714
شنا و بسکتبال و والیبال +تغذیه سالم(نان کامل و برنج قهوه ای و میوه و سبزی و ...) می دونی ژاپنی ها با همین چیزا میانگین قد بچه هاشونو چند سانت افزایش داده اند پس جدی بگیر
به لب رسیده جان کجایی ؟
هر روز از بارفیکس اویزونش کن. .بدنش کش میاد خودت هم مراقبش باش...مثلا 5ثانیه اول اویزون بمونه...بعد هی بیشترش کن....زینک بلاس و کلسیم هم بهش بده

ببین بارفیکس رو اکه بتونی بایین وصل کنی که قدش برسه و وقتی اویزون میشه فقط 20سانت زیر باهاش خالی بمونه دیکه خطری هم نداره
[smiley]l/l_71.gif[/smiley] 💝بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم.💝 
آمپولهای رشد..باعث ایجاد تومور مغزی در بزرگسالی میشن... اینو تو اینترنت میتونی ببینی ندا جونم... یکی از اطرافیان من هم به دلیل استفاده از همین آمپول و درگیر شدنش... الان عمرشو داده به شما... ........... سنگ صبور جون...بهترین روش ...توصیه های ملودی شاد هست... باضافه اینکه مواظب باش اصلا یبوست نگیره..
تمام موارد بالا رو که دوستان گفتنو من هم قبول دارم به اضافه جوانه غلات که ثابت شده خیلی رو رشد قدی تاثیر داره و خواب به موقع و به اندازه(_هورمون رشد در دو حالت ترشح میشه یکی تو خواب بویژه ابتدای خواب و یکی هم تو ورزش هوازی)زینک هم که چون خاک ایران درش زینک نیست باید حتما از 3 سالگی تا 18 سالگی روزی 10 سی سی بهش بدی.رو قد نهایی ژنتیکیش تا 7 سانت تاثیر مثبت داره.من خودم کوتاهم و همسرم بلند این دغدغه من هم هست اما واقعیتش اینه که ژنتیک حرف اولو میزنه و ما میتونیم با تغذیه سالم(نخوردن فست فود/چیپس/پفک/نوشابه/قند صنعتی و...) و خواب به موقع و کافی(بین ساعت 10شب تا 7 صبح) باعث رشد حد نهایی ژنتیکی بشیم. موفق باشید