2737
2734
عنوان

مــادر کـافــی باشــیم

| مشاهده متن کامل بحث + 775252 بازدید | 7348 پست
مسیحای عزیزم خوشحالم دوباره توی جمع ماهستی...واقعا نتونستم برم اخه برادرم امروز عمل داشت :( ولی من خودم اصلا حس نا امنی ندارم اصلا!!! اتوسا از نوزادی در رابطه با غریبه ها خیلی سخت گیر بود...واقعا برام سوال برانگیزه که چرا دختری با اینهمه جسارت در مورد غریبه ها اینقدر حس نا امنی داره...

منصوره خوبم اتفاقا امروز یاد شما افتادم که ماجرای نرگس نازنینم رو تعریف کرده بودی ولی ما اتفاق خاصی برامون نیفتاده...به هر حال ممنون حتما با زهرای خوبم تماس میگیرم.مرسی

پری عزیز ممنون :))))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منصوره چیز دیگه ای که برای من خیلی سوال برانگیزه اینکه اتوسا الان حتی توی خونه مادرم هم این حس رو داره...خیلی ناراحتم خیلی زیاد اعصابم به شدت بهم ریخته و همش دارم فکر مبکنم.

مسیحا هفته دیگه هستن من برم؟
2731
فروغ بابا خیر باشه

امیدوارم باشه هفته ی دیگه . میتونی فردا صبح بزنگی بپرسی

دعا میکنم مسله ات حل شه
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
2738
در مورد قلیون هم پسر من خیلی دیه ولی چیزی نپرسیده
البته شاید به خاطر اتیشش باشه که نمی پرسه
اخه پدر شوهرم هر وقت بخواد اتیش روزشن کنه برای اسفند دود کردن این مدلی اتیش روشن میکنه به خاطر همین شاید پسرهم فکر میکنه دارن اشفند دود می کنن
در ضمن منوشوشو هر وقت می بینیم یک ا بوی قلیون میاد زودد از اونجا دور میشیمک بدون اینکه چیزی بهم بگیممم
سلام به همه دوستان

من چن وقته که تونستم تاپیک تلویزیون مسیحا جان رو پیدا کنم

البته اسمش تو مامی سایت عوض شده واسه همین هیچکس نمیتونه پیداش کنه

http://mamisite.com/forum/children-spare-time/topic503.html

آدرسش اینه

پستای مسیحا هم فکر کنم از ص ٣ یا ٥ شروع میشه

ممنون از همه شما که از تجربیاتتون اینجا صحبت میکنید
مرسی فاطمه جان خودمم گمش کرده بودم :)

البته لطفا نگید مسیحا !! متاسفانه فقط به نام من ثبت شده در صورتی که زحمت همه ی بچه ها بود
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
2706