2410
2553
عنوان

برای حرکت صفر اسپرم چکار کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 59367 بازدید | 32 پست
مهراز_2 سلام.من شنیدم که با دارو حل میشه نگران نباشین. آیا دارو مصرف میکنین؟چه دارو هایی؟من تعریف دم بنان وقرصهایی که ساناز ناز جون نوشته رو خیلی شنیدم.23 این ماه وقت دکترمونه اگه از این دارو ها نداد خودم میخوام بخرم بدم شوهرم بخوره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها منم حرکت اسپرم شوهرم ضعیفه ولی شوهرم دکتر نمیاد میشه منو راهنمایی بکنین که چه چیزایی بهش بدم بخوره بهتره؟
خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2720
سلام سانی.
نه من چون هنوز واریس دارم و عمل نکردم قرصی استفاده نمیکنم .فقط روزی یک دونه ویتامین ای میخورم.چون منتظر آزمایش ژنتیکمم اگر جوابش مثبت باشه یا ......شه میرم واسه عمل .اما تو این آزمایش معلوم میشه که درست میشه یا نه؟
پناه بردیم به خدا . اینکه همه میگن دم بنان به سفارش دکترشونه؟ یا فقط یه چیزی شنیدن؟
ان شا الله 23 همین ماهم خبر خوشی میگیرید فقط پر امید و محکم به آیندتون فکر کنید باقیش دست خداست نه من و شما
سلام _2 امیدوارم خوب باشین.بله یکی نوشته بود که دم بنان رو دکترشون گفته بود جواب هم گرفتن.منم میخوام بخرم بدم آقای شوهرم بخوره یک ساعت قبل از زناشویی. ایشالله درست میشه هم شما نینی دار میشین هم ما.سلام برسونین.
سلام سانی
ممنونم از محبت شما. ماسپردیم دست خدا تا اونجایی که دست ما باشه مشکلی نیست باقیش دیگه دست خداست.
انشا الله مشکل شما هم حل میشه ماهم میایم شیرینی تولدشو میخوریم .
سلام به دوستانی که توی این تاپیک هستن و از این مشکل رنج میبرن . میخوام بهتون بگم که در سایت کلینیک گیاهی امام علی چیزایی دیدم که 100درصد امیدوارتون میکنه .
سایتش رو از گوگل سرچ کردم و پیداش کردم .توی سایت که میرین ، گزینه بیماران رو انتخاب کنید و بسته به نوع مشکلتون ( نازایی) یا (ازواسپرمی) رو انتخاب کند ف اونوقت ببینید چیا نوشته.............................
فکر کنم به دردتون بخوره از چندتا از بچه های همین سایت هم شنیدم که نتیجه گرفتن
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=44897&postID=2232943
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=44897&postID=2234327
من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
2714
سلام عزیزم
دیروز یه برنامه میدیدم شنیدم که می گفت قهوه (کافیین) باعث سریع شدن حرکت اسپرم میشه یه کمی همسرت رو تقویت کن با شیر موز عسل،معجون درست کن براش خلاصه که باید بهش برسی پیاز خام هم همراه غذاش بخوره خیلی عالیه جیگمل من که هر وقت از این چیزا بخوره کار دست ما میده!!!!!!!!!
و یه چیز دیگه اینکه استرس باعث تاثیر منفی روی بارداری میشه سعی کن استرس نداشته باشی چون هم روی خودت تاثیر داره هم شوهرت
به خدا توکل کن انشاالله همه چی درست میشه
راستی می تونی از متخصص هموپاتی هم کمک بگیری من خیلی آدما رو دیدم که از این طریق مشکلاتشون حل شده یه دکتر توی کاشان میشناسم که کارش حرف نداره ایمیلمو میذارم اگه خواستی برام ایمیل بده تا آدرسشو بهت بدم چون زیاد به این سایت نمیام
بوس بوس غصه نخور sani_a85@yahoo.com
2706