2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام هستی.
میتونم بپرسم الان عدد اسپرم شوهرتون چنده یا اینکه این مشکل کاملاٌ حل شده؟ از چه راهی؟ چقدر طول درمان ؟ پزشک معالج تحت نظرشون کی بوده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید . مرسی
2720
مال شوهر منم حرکت اسبرمش صفره.
در مورد هستی جونم میدونم که دکترا کفته بودن عمل هم فایده نداره و بدون دکتر واینکه دارویی مصرف کنن باردار شده .خداراشکر .............
فروش انواع سنگ ساختمانی .09125873379
سلام مهسان .
یعنی دکترا کاملاٌ ردش کرده بودن و هیچ راهی رو بهش معرفی نکرده بودن ؟ اما با وجود این بیماری بچه دار شدن؟ خدا را شکر
اما یه خورده تعجب بر انگیزه. این قرصه که گفتی چی هست ؟ محرکه؟
2714
سلام ، ببخشید که نتونستم زودتر بیام و براتون توضیح بدم ........ عرضم خدمتتون که اول از همه چیز آرامش به ما کمک کرد یعنی سعی کردیم به بچه خیلی فکر نکنیم بعدشم روزی یه دونه کلومیفن ، یه دونهو یتامین ای و ویتامین سی و روزی چند بار همسرم خودش رو با اب سرد می شست که خیلی موثر بود و نیم ساعت قبل از نزدیکی هم کمپرس یخ خیلی موثر بود که خدارو شکر تو سه ماع جواب گرفتیم .......
هستی جون سلام.خدارو شکر که حامله ای.شوهر منم واریکوسل داشت پارسال عمل کرد ولی باز دکترم میگه تعداد اسپرم زندش کمه و تحرک اسپرماش کمه و تعداد اسپرم آنرمالش زیاده.دیگه نمیدونم چیکار کنم.تو رو خدا منم راهنمایی کن دارم از فکر دیوونه میشم.این نتیجه آزمایششه:
progressive motlie 31%
normal morphology 20%
motlie sperm con 8.3 m/ml
function sperm con 2.7 m/ml
spem motility index 75 hndex
all alive sperm in sample 108.0 million
all motile sperm in sample 33.2 million
all functional sperm in sample 10.80 million
منم راهنمایی کن.ممنونم

سلام سانی . باز جای شکرش باقیه .این وضعیت منه!!!!
اما شما اصلاٌ نگران نباش چون اسپرمی داره که درستش کنه اما من ....
با این وجود دکترها از من آزمایش ژنتیک گرفتن گفتن اگه ندفهای وجود داشته باشه درستش میکنیم تازه با این وضعیت .
واسه شوهر شما این مشکل وجود نداره و هل میشه ان شا الله .فقط ب این فکر کن که همه چی درست میشه

spem motility index 0 hndex
all alive sperm in sample 0 million
all motile sperm in sample 0 million
all functional sperm in sample 0 million
مرسی مهراز2 از راهنماییت مشکل شما هم حل شدنی هست تو یه تاپیک خوندم مهشید هم شرایط شما رو داشت خوندین چیزایی رو که اون نوشته بود؟امیدمون رو نباید از دست بدیم.شما میشناسین کسایی رو که شرایط مارو داشتن و درمان شدن و نی نی دار شدن رو؟
سلام سانی ممنون از جوابت.
کسی رو به اون صورت که نه .اما توی این مدت هر دکتری که رفتم به من گفته اگه بتونم عدد اسپرمتو حتی 1واحد بیارم بالا باقیش حله. من عدد اسپرمم صفره .نمیدونم اطلاع دارید که عدد اسپرم آقایون باید یه چیزی نزدیکه 35 میلیون باشه .شوهر شما الحمد الله داره و قطعاٌ حل میشه 32 میلیون شوهر شما کجا عدد صفر من کجا ... ! ما که فقط توکل کردیم .
اما خیالت راحت که مشکلتون حل میشه .میتونی رو تبریکه من از الان حساب کنی
سلام دوستان

شوهرم منم متأسفانه مشکل اسپرم داره اسپرمش قبل از عمل واریکوسل 500 هزار و بعد از عمل 200 هزار شده

الانمممممم در حال خوردن روزی 1 عدد کلومیفن 1 عدد ویتامین ای و 1 عدد ویتامین ث و 1 عدد آپوپنتوکسیفیلین هستش

که از امروز میخواممممممممم کمپرس یخ رو با دنبلان گوسفند شروع کنیممممممممممم

ما سه ساله که در تکاپوی داشتن نی نی هستیمممممممممم و یکساله که فهمیدیممممم مشکل از اسپرم شوشو هستش

تقریباً اواسط شهریور باید بریمممممم تست نزدیکی
2706