2737
2734
الان 3 ماه دارم میخورم این قرصو پریم 28 روزه بودو مرتب دوماه پی این ماه الان یه هتست عقب انداختم شماهم شده که این قرصو میخورید بازم عقب بندازید؟؟؟ لطفا بگید روزی چندتا میخورید و مشکلتون در چه حد؟؟؟ مرسی از کمکتووون ....
گل پسرم رو قربوون/ تاج سرم رو قربون [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
من روزی 3 تا میخورم دکتر برای تنظیم پری دوفاستون داده
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلاااااام عزیزم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2738
نمیدونم عزیزم دوفاستون هم داده گفت تنظیم هورمونی میکنه
من هستم دوستم ماه دومم عقب مینداختم الان به لطف قرص ها خوبم
منم روزی 2تا
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩