2737
2734
بچه ها دختر من سه سالو نه ماهشه تقریبا از 8 ماهگی تا تقریبا 1.5 سالگی گرمی وزن زیاد نمیکرد منم خیلی نگران این وضعش بودم و کلی دکتر و شربت تقویتی که اصلا اثری نداشت ولی از 2 تا 3 سالگی 3 کیلیو اضافه کرد الانم از 3 سالگی تا الان یعنی تو این هشت ماه 4 کیلو وزن زیاد کرده به نظر شما مشکلی داره؟بچه های این سن شما قد و وزنشون تقریبا چقدره؟ البته بگم الان چاق به نظر نمیرسه ها
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظر من که روند افزایش وزنش سریعه اینجوری پیش بره حداقل مشکلش اضافه وزنه با یه دکتر مشورت کن. بعضی ها به خاطر کم کاری تیروئید افزایش وزن میگیرن. شاید مال شما مشکلی نباشه ولی بررسی کنی بهتره . گناه داره بچه .
نمیدونم خودمم خیلی نگرانش شدم البته اینو بگم که الان غذاش خوب شده
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2738
مه بانو جون دختر من الان 16.5 کیلوهه
2706