2737
2734
با سلام من از کاربرای قدیمی سایت هستم در ضمن من چند سالی هم فروم داشتم( بنا به دلایلی سال 88 جمع کردم)، برنامه نویس وب هم هستم و با نرم افزارهای مختلفی هم کار کردم مسائل فنی سایت از اون چیزی که من فکر میکردم بیشتره شما اگه میخواستین قالب سایت رو عوض کنین که مشکل زیادی نداشتین، امکانات سایت هم همونی بود که هست،و چه بسا کمتر از قبل شما فرمودین برای سرعت سایت و مسائل این چنینی تصمیم به عوض کردن سایت گرفتین! ولی باید بگم با توجه به اطلاعاتی که من دارم، شما باید سرور قوی تری میگرفتین شما هر روز به تعداد افراد آنلاین در یک زمان و اعضاتون اضافه میشه عوض کردن قالب و این چیزا مشکل شما رو حل نمی کنه میدونم هزینه ی یه سرور قدرتمند زیاد میشه ولی اقبالی که به سایتتون هست با این رویه کم میشه شرکت طراح سایت شما باید این مسائل فنی رو پشتیبانی کنه حتما در زمینه ی سرور اگه کمک خواستین من تا حدی میتونم بهتون کمک کنم در مورد مسائل فنی هم همینطور قصد من کمک به سایت و ارتقا فنی سایت هست. تشکر
دوستت دارم مامانی نازم
من نی نی سایت من ندارم باید حتما یه جا پست بزارم بعدش برم توی نی نی سایت من از روی عکس کاربری کنار پست ارسالی حالا هم که به زور رفتم اصلا مباحث مورد علاقم باز نمیشه قرار بود هفته پیش این موقع درست بشه
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
این ارور bad gateway مال زمانیه که cpu سرور کم میاره nginx مشکل زیادی با کمبود رم داره یعنی لحظه که رم 100% مصرف بشه پیغام رو میده و تا سرویس ها رو ریستارت نکنین درست نمیشه
دوستت دارم مامانی نازم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ارور gateway timeout هم مال زمانیه که به هر دلیلی که سرور نتونه در اون زمان از پیش تعیین شده درخواست رو سرو کنه حالا به دلیل مشکل کش سرور های مسیر یا مشکلات دیتا .....با این پیغام خطا یوزر رو با خبر می کنه...
دوستت دارم مامانی نازم
2731
ارور server error in '/' application این ارور مال سرور سایت هست که واسه دیتا بیس و تبادل اطلاعات پبش میاد 1- باید isolate فعال کنند 2- با توجه به متن اررور باید توجه داشته باشید که اگه سایت رو با Asp.net 4 طراحی کردید باید ورژن دات نت رو به 4 تغییر بدید ( توی کنترل پنل هاست میتونید این کار رو انجام بدید یا به ساپورت هاست اعلام کنید) در غیر اینصورت یه بار دیگه از سایت پابلیش بگیرید و دوباره آپلود نمایید. ( تمامی پوشه ها باید دوباره آپلود بشن. اگه امکانش هست تمامی فایل های روی هاست رو پاک کنید و دوباره آپلود کنید. )
دوستت دارم مامانی نازم
عزیزم بخاطر اینکه ی کپی برداری غلط و اشتباهس برای ی سایت پر بازدید این برنامه نویسی از بیس غلطططططططططططططط البته شاید هم تیم فنی اطلاعاتشون زیادی قدیمی و این مسایل اطلاع ندارن چون رشته هایی مثل کامپیوتر گاهی یک جوون 20 ساله بهتر و بیشتر از یک پیرمرد 50 ساله می تونه توش حرفی برای گفتن داشته باشههههههههه کامپیوتر علم لحظه هاسسسسسسس
دخترم دنیز یکشنبه 28 اردیبهشت 93 زندگی من و باباش و غرق شادی کرد؛ خدایا هزاران مرتبه شکرت.
2738
8 ساله تو این سایت هستم 8 سال کم نیست فکر کنین بچه از نوزادی تا 8 سالگی ولی خدایش از 23 فروردین اولش هی موافق بودم هی تشویق به صبر میکردم ولی دیدم نه خود من الان خیلی کم میام منی که همیشه یار و یاورم نی نی سایت بود خب نه میشه پست گذاشت گاهی که اصن نمیشه رفت تو کلوپ ها و نی نی سایت من ندارم به حرمت کاربرهای قدیمی سایت را سر و سامان بدید
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من تو کلوپ ها نمیتونم برم میگه ایمیل شما تایید نشده ایمیلموو میزنم میگه با نام کاربری مطابقت نداره ی یو زر جدید ساختم بازم تو کلوپ نمیره و میگه نام کاربری و رمز عبور اشتباهه ولی جالبه همونا رو خود نی نی سایت قبول میکنه یکی منو راهنمایی کنه
یه روزی یکی میاد که رویای منه / یکی که نفسهاش نبض شعرای منه / یه روزی یکی میاد که لبخند خداست / مردم بدونید که این اقای منه