2703
2553
عنوان

سوال دارم ....درمورد تخمک گذاری

390 بازدید | 18 پست
سلام من دوره هام اول 28 روزه بود از وقتی رفتم تو اقدام 31 تا 32 روزه شد..... الان نسبت به 32 تخمک گذاریمو حساب کنم!!! من از 12 پری تا 14 پری علائم تخمک گذاری داشتم و اقدام کردم اما از 15 به بعد اقدام نکردم.... ممکنه علائم الکی بوده !!!نسبت به 32 روزه سیکل 16 تخمک گذاری باشه!!!
آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مرسی که اومدی..... ترشحاتم از 12 تا 14 بود با تیر کشیدن تخمکام..... ببخشیدا اما دیگه نمیتونم اقدام کنم خو از 8 تا 14 پری 4 بار بوده....
آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .
سلام عزیزم شما روز های 12و14و16باید اقدام کنی اینجوری بهتره چون اسپرم هم سه تا پنج روز تو رحم منتظر خانم تخمک میمونه
خدای قشنگم ...خدای من .... این روزها بیشتر حواست به من باشد .....میگویند بزرگترین شکست ،از دست دادن ایمان است .... حواست باشد که من شکست نخورم ... من هنوز هم تو را به نام قاضی الحاجات می خوانم ،حتی اگر همه التماس هایم را نادیده بگیری ...... هنوز هم تو را ارحم الراحمین می دانم ،حتی اگر سخت بگیری .... هنوز هم ...تو همان خدایی.... مگذار که از دست بروم..من امیدم به توست.... برای دلم امن یجیب بخوان...
2714
اره اقدام کن ایشالله که باردار میشی اما اگه این ماه نشد از ماه دیگه میتونی از روز 12 یک روز در میان اقدام کن اینجوری کیفیت اسپرم هم بالاتره شوهرت رو هم تقویت کن
خدای قشنگم ...خدای من .... این روزها بیشتر حواست به من باشد .....میگویند بزرگترین شکست ،از دست دادن ایمان است .... حواست باشد که من شکست نخورم ... من هنوز هم تو را به نام قاضی الحاجات می خوانم ،حتی اگر همه التماس هایم را نادیده بگیری ...... هنوز هم تو را ارحم الراحمین می دانم ،حتی اگر سخت بگیری .... هنوز هم ...تو همان خدایی.... مگذار که از دست بروم..من امیدم به توست.... برای دلم امن یجیب بخوان...
2706