2726
بیاید از بچه هامون بگیم از تجربیات ...شیطونی های نی نی هامون از غذا خوردنشون خلاصه همه چی همدیگرو راهنمایی کنیم
متاسفم برات ای من ساده
پسر جاری من 10 ماهشه فقط میشینه 9:30 کیلوعه بد غذاس بزور بهش غذا میده به شکمم میخابه تو روروئکم میشینه جیغ و دادم میکنه بجای حرف زدن
هزینه پست رایگان بشتابید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=772255
پسر منم 30 اردیبهشت یکسالش میشه خیلی شیطونه اصلا نمیتونه آروم باشه سرسری میکنه اول حرفارو تکرار میکنه تو رورویک دوست نداره بشینه چون کنترلش میکنه دوست داره رو زمین باشه به همه چی دست بزنه
مردمی را دیدم که برای داشتن ظاهری زیبا وقت و هزینه زیادی صرف می کردند اما برای داشتن ذهنی زیبا هیچ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وروجک منم ده ماهشه سرسری میکنه دست میزنه گاهیم که خوشحاله وقتی نشسته خودشو جلو و عقب میکنه میرقصه شست و سبابه اشو بهم نیماله بشکن بزنه دالی بازی میکنه ماما و بابا تقریبا میگه اما فکر کنم غیر ارادیه اما اصلا اسباب بازیاشو دوست نداره فقط با سیم شارژر و گوشی و سویچ دوست داره ور بره
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است ...
2706