2733
2739
عنوان

از وقتی باردار شدم.....

1521 بازدید | 20 پست
شرمنده این سوالو میپرسم. دکتر بهم گفت روابطتون محدود باشه . ولی من نمیفهمم محدود در چه حد. الان ۸ هفته هستم و از وقتی باردار شدم فقط دو سه بار نزدیکی داشتیم اما من زیاد لذت نمیبرم و اصلا به ا ر گا س م نمیرسم. میخواستم ببینم این مسئله واسه من طبیعیه ؟ درحالیکه توی خواب مثل دوران قبل حاملگی خود به خود بعضا میشم ! کلا یکم راهنمایی میخوام درباره نزدیکی در بارداری.
عزیزم میتونی نزدیکی کامل نداشته باشین اما هر دوتون ارضا شین
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دکترت اجازه داد میتونی تا ماه 8 زیر نظر دکتر نزدیکی داشته باشی تو بارداری خیلیا بخاطر عوارض و مشکلاتی که بارداری داره میل جنسیشون کم میشه نگران نباش عزیزم
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
2728
2738
اره منم اینطوری بودم خیلی حس بدی بود بعضی موقع اصلا دوست نداشتم اما حالا دیگه درست شده
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
من تا ماه 8 داشتیم مشکلی هم پیش نیومد فقط گاهی اوقات حس بدی پیدا میکردم
2706