2733
2734
عنوان

به نظرتون من مامان بدیم؟

1120 بازدید | 62 پست
سلام من به لطف خدا 15 روز هست که زایمان طبیعی کردم هیچ کمکی هم ندارم و دست تنهام واسه همین از روز اول مجبور شدم خودم پاشم واسه مهمون و پذیرایی که باعث شد بخیه هام باز بشن و کلی عفونت کرد مامانم اصلا کمکم نیست. خدا شاهده تا حالا یبارم آروق بچمو نگرفته اصلا بش دست نمیذاره از تنبلی از یه طرف سینه هام زخم شدن وحشتناک پماد ماستلا ،هیدرودرم،عسل زدم فایده نداره جوری که بچم شیر میخوره گریه میکنم تا تموم بشه شاید حدود یه ساعت هم شیرخوردنش طول میکشه از این همه درد و دست تنهایی خسته شدم همش سر درد دارم حالا امروز تصمیم گرفتم بش شیرخشک بدم بنظرتون مامان بدیم؟ خیلی اذیتم خیلی گریههه
عزیزم ,خوشگلم ,دوستم ,مامان مهربون و خوب ,تحممممممممل کن , خواهش,می کنم باور کن هم به نفع نی نی هست هم به نفع خودت ...فقط به حرف دکترت گوش کن ...اگه زمانی هم خواستی این کار رو بکنی ,زمانی باشه که دکترت گفته ....در غیر این صورت ,,,هرگز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
این روزهای سخت تموم میشه خانمی تو ماما بدی نیستی اما این چند روزه فقططططططط بهت فشار اومده تو که درد زایمان طبیعی رو تحمل کردی یعنی درد این بدتر از اونه ؟؟؟؟؟؟؟ سعی کن شیر خودتو بهش بدی دختر من الان دو ماهشه وقتی شیر می خوره انگاررررررررر دنیا رو بهم میدن شیر خشکیش نکن
Lilypie Maternity tickers
بیشتر مامانها اوایل شیردهی زخم سینه داشتن فقط باید تحمل کرد ...من دخترم شش ماهش هم شد سینه ام زخم شد ...
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
2738
عزیزم منم شرایط تو رو داشتم خداروشکر بچت سالمه من دخترم تا 12روز بستری بود شیر خشک خیلی دردسر داره شبا حال داری همش پاشی آب گرم و سرد کنی و یک ساعت شیشه تو دهنش نگاه داری؟؟؟ منم سینم زخم بود جوری که خون میچکید پماد کالاندولا بگیر بمال خواستی شیر بدی بشور بده بعدش دوباره بزن و روش یه تیکه پلاستیک بذار یه روزه خوب میشه کاری که میگم و انجام بده دو روز دیگه هم تحمل کن و دوسال باعث عذاب خودت و بچت نشو
نصف جذابیت دخترا به خاطر ترسو بودنشونه ...دختری که با دمپایی سوسک بکشه به درد زندگی نمیخوره!
نکن عزیزم .... خیلی ها دلشون میخواد بچشون رو شیر بدن ولی بچه نمیخوره. خداروشکر بچت سینه میگیره ..... من هم 1ماه مشکل داشتم . وقتی شیر میخورد میخواستم هوار بزنم ولی بعدش خوب شد.
عزیزم این حرفا چیه خودتو نباز من درکت میکنم منی که تو شهر غریب دس تنها زایمان کردم...چی الانم 18ماهه شیر خودمو میدم منم پیشم مادربزرگم بود همش میخوابید بعضی وقتاام یه غذایی چیزی میپخت چرا میگی مامانت کاری نمیکنه؟؟ غذا نمیپزه؟؟ ظرفا رو نمیشوره؟؟
💕
کالاندولا گیاهیه اگه قاطی شیرت هم شد و بچت خورد اشکال نداره یه لطفی کن و حرفم و گوش کن همین الان برو پماد و بگیر و خودت و راحت کن
نصف جذابیت دخترا به خاطر ترسو بودنشونه ...دختری که با دمپایی سوسک بکشه به درد زندگی نمیخوره!
2706