2733
2739
یه هفته پیش یه بتا دادم 17 بود . سه روز بعد بتا دادم دوباره شده بود 13 . بتام هم دیر پایین اومد!!!! تازه تو تخمدانم هم یه کیست در اومده بود که خدا رو شکر خودش برطرف شد(اونموقع لک بینی هم داشتم که الان دیگه ندارم 2-3 روزه) ولی تو سونو نشون داد تو رحم یه برجستگی نیم سانتی هست، حالا یا از حاملگی قبلیمه که بعید میدونم چون کوتاژ شدم یا فیبروم.... اوضاعم خیلی بده؟ دکترم گفت باید منتظر بشم تا پریود شم. شما راهنماییم کنید اوضاعم چطوره و چیکار باید بکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من سقط داشتم و 35 روز بعد سقط پریود شدم من کورتاژ نشدم . دکترم گفت تا 2 ماه اگه نشدی نگران نباش ولی خوب خدا رو شکر به 2 ماه نکشید . فکر کنم فقر آهن داری که چشات سیاهی میره بازم دکتر بهم گفت قرص آهن بخرم تا قبل اقدام ببه بارداری بعدی و اسید فولیک هم که باید خورد من سر خود مولتی ویتامین هم میخورم . من اینا تجربه خودم بود بازم نمیدونم . خانومی رحمتو تقویت کن . کاچی حتما بخور عالیه و چیزای گرم کلا خوبه
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس! تو برنده ای .. آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره ...
2731
2738
ندا جون من چون دور از خانوادم هستم خیلی سختی کشیدم واسه سقط ولی بعدش خیلی تحقیق کردم و گرمیجات خوردم و چیزایی که شنیدم واسه رحم خوبه . من کاچی درست کردم خوردم میگن عالیه . خرما بخور و زرده تخم مرغ محلی صبح ها با کمی عسل و شیر و کاکایو که شنیدم واسه پری شدنم خوبه کاکایو بزنی من نمیزدم چون کلا دوست نداشتم
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس! تو برنده ای .. آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره ...
2706