2737
2739
سلام.من یه گل پسر 21 ماهه دارم تازگیا بد غذا شده.میشه راهنماییم کنین ببینم بچههای این سنی شما چه جوری غذا می خورن.مثلا یه روز صبح تا شب از وقتی از خواب پامیشن چه غذاهایی وچه ساعاتی بهشون غذا وبقیه چیزا رو میدین؟
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
دختر من تازه تو 18 ماهه اما پوستم رو کنده از بس کم غذاست.تا دلت بخواد عاشق میوه و هله هوله است اما غذا نمیخوره.تازگی کشف کردم از دست من غذا نمیخوره اما از دست خواهرش و باباش میخوره.شوهرم میگه از بس بهش به زور غذا دادی از دستت نمیخوره.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله هستم
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
سرعت فوق العاده پایینه.پسر منم تا ماه قبل خوب می خورد.اون موقع خالش نگهش میداشت ولی دو هفته هست پدر بزرگ ومادربزرگش اومدن خیلی بد غذا شده
2738
من خیلی بهشون میگم یکی دوساعت چیزی بهش ندین که حسابی گرستنه بشه ولی اونا وسطش یه چیزی میدن یکم دلشو پر میکنه دیگه غذا نمیخوره
پسر من خیلی بازیگوشه به سختی وبه زور بازی وسرگرمی اگه حواسش نباشه میخوره.شما صبحانه وناهار وشام چه ساعتایی میدین
دختر من 23 ماهشه غذاهایی که دوست داره رو خوب میخوره وزنش هم خوبه 13 کیلو ولی خودم راضی نیستم میخوام چاق بشه تپل بشه
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
سلام پسر من هم نزدیک 19 ماه داره من هم مشکل شما رو داشتم با این روش بهتر شده اول اینکه دکتر بردیا گفت با زور به بچه ها غذا ندید وبین میان وعده و غذای اصلی 2ساعت فاصله باشه دنبالش هم ندوید چون عادت میکنن پسر من تو مهمانی ها غذا نمیخوره که من هم اصرار نمیکنم چون خودش رو با میوه سیر کرده
النا جون دخترت وقتی وزنش خوبه چرا میخواهی چاق بشه الان دختر جاری من تو کلاس اول رژیم داره تو سنی که تازه فهمیده خوراکی چیه در ضمن از بچه های تو این سن توقع چاقی نداشته باش ما هم اگر فعالیت اونا رو داشتیم لاغر میموندیم همینکه نمودار رشدشون خوبه کافیه
2706