2410
2553
من زایمان طبیعی بدون درد (اپیدورال) انجام دادم. یکی دو ساعت درد میکشی وقتی به اندازه 4 سانت واژن باز بشه از کمر به پایین بی حس می شی و دیگه دردی رو حس نمیکنی
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره من خیلی راضی بودم عزیزم اگه از زایمان طبیعی ترسی نداشته باشی و پیاده روی و ورزش های بارداری رو انجام بدی زایمان خیلی راحتی داری من کل زایمانم 4 ساعت طول کشید ساعت یک و نیم ظهر رفتم بیمارستان 6 پسرم به دنیا اومد ، دکترم میگفت پیشرفت زایمانت عالی بوده اون آمپول بی حسی رو که تزریق میکنن کمی پروسه زایمان رو طولانی تر میکنه ولی خوب دردی رو حس نمیکنی
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
2720
بهامین باید قبل از زایمان نوع زایمانتو انتخاب کنی نه عوارضی نداره مثل بی حسی سزارین نیست که سردرد یا کمر درد بگیری
2714
اون لحظه که دارن تزریق میکنن خودت درد داری تزریق رو اصلا حس نمیکنی من تا آمپول بی حسی تزریق بشه 6 سانت و نیم واژنم باز شده بود اگه تزریق نمیکردن بچه نیم ساعت بعد به دنیا میومد درسته اسمش زایمان بدون درده ولی اینجوری نیست که اصلا دردی رو حس نکنی دردهای اولیه رو باید بکشی چون باید تا حدودی زایمان پیشرفت کنه بعد بی حسی رو تزریق کنن، ولی دردهای آخر که خیلی شدیدن و درد بخیه رو دیگه حس نمی کنی