2733
2739
من تو 39 هفته و4 روز هستم. امروز صبح لک بینی داشتم.میخوام ببینم برم بیمارستان یا صبرکنم دردام شروع بشه؟ اصلا این لک بینی نشانه نزدیکی زایمانه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
صبر کن دردهات شروع بشه اما مواظب تکونهای نی نی باش زود بری کلی دست میزنند و معاینه میکنند
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
منم 39 هفته و 3 روز سر ظهر لک بینی داشتم، دکترم گفت برم بیمارستان. همون شبش دخترم دنیا اومد. البته من از صبحش انقباض داشتم
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
مواظب حرکت نی نی باش . خونریزی مهمه شاید به خاطر معاینه ی لگنت باشه

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: اگر مردم توکل کنند به پروردگار، آن‌طور که حق توکل است، همان‌طور که چلچله از خانه‌اش درمی‌آید و گرسنه است و هیچ‌چیز در چینه‌دان او نیست، ولی وقتی که به لانه برمی‌گردد چینه‌دانش پر شده و کاملا سیر شده است، شما را هم به همین شکل روزی می‌داد
2738
من خودم لکه بینی داشتم رفتم بیمارستان چک کرد گفت هنوز وقت داری برو خونه استراحت کن بعد که دردات به پنج دقیقه رسید خودتو برسون که منم اومدم خونه تو خونه بهتره تا اخر شب مادر شوهرم بهم زعفرون دم کرده داد که دردام منظم شد رفتم بیمارستان
91/10/15 عباس میوه دل مامانی و بابایی به دنیا اومد
واسه من اول لکه بینی بعد ترشحات غلیظ و زیاد و روز بعد درد زایمان توی هفته 37. یادش بخیر فقط زود نرو بیمارستان بزار دردات منظم بشه و کمه کم 4-5 سانتی دهانه رحمت باز شه بعد برو
اره عزیزم لک بینی نشانه اینه که زایمان نزدیکه. تا درد هات شروع نشده نرو بیمارستان الکی مطل میشی. ایشالا که زایمان راحتی داشته باشی
خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍
2706