2737
2734
لطفا با اینایی که به هر بخش میرسن تاپیک میزنن تذکر بدنین و تاپیکشونو حذف کنید. مثلا تو بخش تغذیه یکی تاپیک زده کار ترجمه به قیمت مناسب یا تو سخن مدیر سایت تاپیک زدن کنکور ارشد و یا ... . این تاپیکهای فروش مگه نباید تو قسمت فروشگاه باشن پس چرا تو همه ی بخشها دیده میشن؟؟ صاحبان این تاپیک ها رو قطع دسترسی کنید تا یاد بگیرن هر چیزی باید سر جای خودش باشه. پس این نظم کو؟؟؟
marzi s عزیز. شما قسمت نینی سایت من و یا دوستان باز میشه براتون یا اررور میده ؟
سالن زیبایی آرامش مشهد:وبلاگ http://aramesh-beauty.blogfa.com

__________________ _____________
__________________________________ انواع لباس مارک : http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=878239&PageNumber=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست مى گى عزیزم

الان شماهم تو بخش سخن مدیر سایت تاپیک زدید که مخصوص تاپیکهاى مدیران هست

ولى کنترل تک تک تاپیکها مشکل هست اما با کمک شما دوستان راحتتر مى شه نظم بخشید مثلا هرتاپیکى در بخش نامناسب بود لینکش رو براى من بفرستید سریع منتقلش مى کنم

ممنون از شما
2731
بعضى کاربراى گل فکر مى کنن تو بخش سخن مدیر سایت تاپیک بزنن مدیر حتما تاپیکشونو مى بینه اما اینطور نیست

دبخش راهنماى فعالیت در نى نى سایت تاپیک بزنین و لینکشو اگه مىخواید زودتر ببینیم برامون ایمیل کنین

بابا نی نی یار محترم این سرعت سایت و این وضعیت غیر قابل تحمله نمیشه که الان دو هفته است انگار نه انگار هیچ تغییری نکرده هر روزم بدتر میشه
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
2738
الان میخوام یه صفحه باز کنم دقیقا 5 دقیقه یا بیشتر طول میکشه بعدش معلوم نیست که باز بشه یه وقتایی ارور سرور میده نمیشه که اینجوری اومد تو سایت اونم خانمای باردار بدتر عصبی میشن
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
مرضی جون واسه منم همینطوره ولی مشکل از بچه ها نیست مشکل از سایته مثلا تو بخش پزشکی نوشته مانانای مرداد۹۳ بعد میری داخل بخش پزشکی میبینی اصلا اون عنوان مامانای مرداد نیست مشکل سایته عزیزم منم کلافه کرده