2737
2734
میشه بگید ست چند تیکه خریدید و از کجا و چند امروز هر چی گشتم تو بهار واسه سیسمونی خواهرم هیچ چی نبود هر چی بود زشت بود و خیلیییی گرون ... می خوام نخی باشه
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
من نخی خزیدم ولی بلی نوزاد نیست
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من هفته پیش بهار بودم، لایکو یه ست داشت که هم خوشگل بود و هم به نظرم خیلی کامل بود، دوتا ملافه تشک . دور تختی، بالش، پتو ١٧٠ تومن، سه رنگ هم داشت، آبی صورتی و کرم جنسهای لایکو برأی نوزاد مناسبه، بعضی از جنسهای تو بازار برأی بچه الرژی زاست
بچه ها میشه عکس بزارید من برای هفته دیگه می خوامممم
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
2738
سودا چند شد؟ عکسش و می زاری؟