2410
2553
عنوان

سه قلو های سال93

151525 بازدید | 2333 پست
سلام به مامان های گلی که سه قلو باردارن بیایید این دوران سخت وشیرین رو کنار هم باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم انشا اله که فرشته هامون سالم و سلامت به دنیا بیان خدایا تو رو به حق شش ماه امام حسین به ما رحم کن و سه قلو هامون رو در سلامت کامل در آغوشمون بگذار صلوات مامان های عزیز که چند قلو هاشون به دنیا امدن بیان از تجربیات هم استفاده کنیم خدا به خودمون وبچه هامون سلامت کامل بده صلوات
ای کاش نبود تو دنیا حتی یه لحظه غصه ، ای کاش تمام دلها خالی شه از هر غصه😍
وای خدا بهت صبر بده من دوقلوشو دارم روزگارم کلا برعکس شده .... چند هفته ای؟
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
گل سفید طبیعی سه قلو شد یا ivf کردی؟
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
2714
2706