2737
2734
عسل جون عزیزم یعنی الان روز 12 انتقال هستی دیگه . به خدا دیشب همش به فکرت بودم. ناراحت نباش . خداروشکر که فریز داری . یه کم به خودت استراحت بده و دوباره میری تو سیکل . واسه عصب پات هم فقط استراحت بهش بده .ولی برام عجیبه که بدون اینکه جواب ازمایش معلوم بشه گفتخ هورمون رو قطع کن.
رحمت خداوند شایدبا تاخیر باشد اما حتمی است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گونش جون اصلن نگران نباش خیلی ها اینطوری شدن و من خودم همسایمون اینجوری شد نگران نباش سرکلاژ کن زود و استراحت مطلق و آرامش گلم. عسل جون منم تا حالا ندیدم بگن هورمون قطع!!!!! بازم آزمایش بده و توکل به خدا هر چی خیره همون میشه
السلام علیک یا اباعبدالله.2 ای یو ای.2 ای وی اف در نوین مشهد(تخمک کشی 4مرداد 93 انتقال اول 27مهر 93 منفی بعد هیستروسکوپی دی 93 انتقال دوم 29 دی 93 منفی. ای وی اف سوم:13 مرداد 94 تخمک کشی بیمارستان بهمن.انتقال سوم 18 مرداد 94...نتیجه:منفی.انتقال چهارم:...خدایا...اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم
2731
لیلیان جان اینجا عجیبن،،اما تو المان خوندم مثل ایرانه. ،،میخام به دکتر بکم. بعدا. هرجند میکن جزو بروتوکوله بیمارستانه،،،همه مریضا همین متد استفاده میشه،،روزی ٦ تا شیاف. یعنی ٦٠ تا عقیدشون اینه اکر حاملکی باشه. خودش همرمون ترشح میکنه واسه ریزش نکردن دیواره،،، عزیزم مرسی که به یادم بودی،،تو هم موفق باشی خانومی
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
عسل جون راست میگی هرجا پروتکل خودش روداره .اینجا هم خیلی چیزا با ایران فرق داره واسه یه قرص یا دارو دادن هزارجور فیلم دارن . روزی 6 تا شیاف ؟؟؟؟؟ من روزی 2 تا شیاف داشتم البته دوزش رو یادم نیست . خلاصه کلام اینکه بسپار به خدا وگذشت زمان . مطمئن باش بهترین چیز در بهترین زمان ممکن برات پیش میاد من ایمان دارم .
رحمت خداوند شایدبا تاخیر باشد اما حتمی است.
سلام قابل توجه خانمهایی که در حال انجام پروسه آی وی اف هستند: من حدود یک بسته و نیم شیاف سیکلوژست، 2 تا آمپول پروژسترون و چند تا قرص استرادیول دارم که نمیخوامشون شیافها تا 3 ماه دیگه تاریخ دارن و توی یخچال نگهداری شدن اگه کسی میخواد پیغام بده هماهنگ کنیم بیاد بگیره یا براش بفرستم فقط خواهشاً اگه کسی واقعاً احتیاج داره و الان داره مصرف میکنه بگه.
کودکی به آسمان بارانی می نگریست و می گفت: خدایا گریه نکن! یک روزی میاید ما آدمهای خوبی می شویم...
سلام دوستان خوبید مهسا جون تا قلب نی نی رو توی سونو ندیدن باید استرادیول هات ادامه بدی ولی بازم از دکترت سئوال کن مامان نازنین زهرا جون من دکتر هدی عزیزی توی کلینک جامع طب سوزنی در بیمارستان امام رضا مشهد رفتم عزیزم
خوشبختی توپی است که تا وقتی می غلطد به دنبالش میدویم و وقتی متوقف می شود به ان لگد می زنیم
2738
دوستان گلم سلام صبح همه تون خوش گونش جون خیلی به خودت نگرانی راه نده مهم اینه که الان هنوز وقت داری که سرکلاژ کنی.اینقدرم عمل راحتیه که نگو بعدشم خیالت بابت دهانه رحمت راحت میشه .ایشالا که نی نی های نازت هر دوشون محکم به دل مامانشون بچسبن. عسل جون با تمام وجودم میفهمم که چی میکشی با وجود اونهمه زحمتی که همسرت برات کشیده.من اینقدر از همسرم شرمنده بودم که راضی شده بودم به هر صورتی که شده همسرم بابا بشه,حالا چه با تخمک دیگری و چه با رحم دیگری.ولی خدا پاداش تلاشهاش و صبوریاشو داد و خودمون از رحم و تخمک خودمون باردار شدیم.شمام یکم دیگه صبوری کن تا بزودی معجزه خدا رو توی رحمت حس کنی.من مطمعنم آخر و عاقبت تلاش همه دوستانم خیره و خونه های تک تکتون غرق شادی و خنده بچه هاتون میشه
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
سلام بچه ها کمک من روز ششم تزریق hmg هستم زیر دلم حسابی سنگینه و راه که میرم حسش می کنم فردا وقت سونو دارم کسی علائمش مثل من بوده ؟ به نظرتون عادیه؟ نگرانم هایپر بشم
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. فقیر و خسته به درگاهت امدم رحمی...
سلام ب همه مامانای سخت کوش ک هنوز مادر نشدن ولی خیلی وقته بهشت زیر پاهاشونه... خوبید؟ خوشید؟ دلم براتون تنگ شده بود... خیلی متاسفم دوست عزیزمون نسرین اگه اشتباه نکنم برای سقط... مسلما من درک نمیکنم ولی حقیقت رنجش برای همه ما غیر قابل انکاره عسل جون خیییلی بفکرت بودم .نمیدونم چی بگم. ایشالا ک خدا پاداش صبر همسرامونو با شاد شدن دلشون بده.اندکی صبر سحر نزدیک است... سادات جون مبارکه اسم گل پسر ایشالا که نامدار باشه ترانه جون دیبا گلی و همه دوستای گلم مامانای جدید مبارک باشه بسلامتی ایشالا من الان هزینه ها یادم نیست باید چک کنم بعد میام میذارم هزینه هامو من رفتم جواب آز ها رو بردم. غلظت خون دارم و با یک خروار ویتامین و.. برگشتم خونه. دکتر گفتن ک درمان شیمیایی نداره و بامصرف این ویتامین ها کنترل میشه واز بین نمیره اصولا چون ژنتیکی ب ارث میرسه. قرار شد سه ماه درمان رو ادامه بدم و بعد برم برای ال دی گرفتن و... قبلا ک فکر میکنم میبینم چقدر با عجله ادامه میدادم الان زیاد برام فرقی نمیکنه انگار.دلم یجوریه ... از طرفی جواب آز همسرم رو گرفتم ک نرمالش از 10 ب 7٪ رسیده و من شوک شدم بعد اینهمه رسیدگی بهش و مراقبت اینو دیگه کجای دلم باید بزارم؟ خانم دکتر میگه اورولوژی لازم نیست. مگه میشه اخه؟ بزاریم ب صفر برسه؟؟!! محیط کار همسرم خیلی الودگی شیمایی داره نمیدونم دلیل اون میتونه باشه ولی حس میکنم خودش نمیخاد بپزیره که باید پیگیری کنیم و ممکنه این دردسر دیگه ای بشه. نمیخاد تهران نوبت دکتر بگیریم میخاد همینجا بره دکتر. من اصلا دلم راضی نیست ب سر سری گرفتنش.مغزم هنگ کرده یه سری گرفتاری دیگه ب زندگیم اضافه شده که واقعا آرامش رو ازم گرفته واقعا نمیدونم به کدومشون باید فکر کنم.درمونده ام ولی هنوز سرپا وایسادم.ما ستون خونواده هامون هستیم. تک تک شماها !!نمیتونم شل بشم و ول کنم. تصمیم گرفتم که پشت همسرم باشم همونطور ک اون هست...نمیخام احساس تنهایی کنه قرار شد سری بعد ای وی ای جی هم بزنم .خاستم بدونم تزریق این چجوریه؟ منظورم زمان تزریق سرمها چ مدت قبل از انتقال میشه؟ شنیدم معمولا دو سه تا تجویز میشه انگار
خدایا دلم معجزه می خواهد معجزه ای در حد خدا بودنت ...
سلام بچه ها نمیدونم منو یادتون هست یانه ..من هم درمراحل آی وی اف بودم و از روز انتقال تا الان استراحت بودم . بچه ها من هم به لطف خدای مهربونم بعد از اونهمه دردسر کشیدن مامان شدم .خدااااایاااااهزاران بار شکرت
الهی یاحمید بحق محمد یاعالی بحق علی یافاطربحق فاطمه یامحسن بحق حسن یاقدیم الاحسان بحق الحسین(ع)
بچه ها تجربیات من : من تا 2 هفته اول بعد از انتقال هرروز فرنی میخوردم ماکارونی و نشاسته خیلی خوردم ..تا 2 هفته فقط برای دستشویی بلندشدم .و از لحظه انتقال تاالان همش ذکر یاحمید بحق محمد یاعالی بحق علی یا فاطر بحق فاطمه یا محسن بحق حسن یا قدیم الاحسان بحق حسین رو خواندم .بچه ها این ذکررو خیلی بگین ...ضمنا من اوایل لک بینی هم داشتم البته تا 2 هفته پیش هم داشتم ..برام دعا کنین که خدای نی نی سالم بهم عطا کنه ..ایشا...همگی بزودی نتیجه میگیریم .انشا...
الهی یاحمید بحق محمد یاعالی بحق علی یافاطربحق فاطمه یامحسن بحق حسن یاقدیم الاحسان بحق الحسین(ع)
دنیا جون خیلی خیلی بهت تبریک میگم. الان چند وقتته عزیزم صدای قلب نی نیتو شنیدی تورو خدا برای منم دعا خیلی ساله که منتظرم و خیلی هم اذیت شدم. ایشالا که نه ماه بارداری خوب و راحتی داشته باشی
خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
2706