2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان پارسا جون... اتفاقا تااونجایی که من میدونم شیاف تاثیرش بیشتره .یه مدت خیلی نایاب بود اخه شیاف . الانم وله با این دکترای مدعی نمیشه اصلا حرفی زد .خودشون سلیقه ای تجویز میکنن... راحله جون امیدت به خدا بزرگ باشه. ناامید نشو ... به قول دوستان همه ی ما مخلوق خدائیم .واگر خودش بخواد چرا که نه... بعدش درمورد چیزایی که نوشتی با برگه ی ازمایشی که از بهترین آزمایشگاه ارویمه دارم رنجاشو مقایسه کردم . همه چیزت نرماله خدارو شکر . اما amh همه ی ما عزیزان سختکوش به خاطر داروهای بسیار زیاد تخمکگذاری که استفاده کردیم واقعا دیگه داره تهدید به کم شدن میکنه... شمام با تمام قوا بروجلو. توصیه های اندیا رو مو به مو انجام بده. همچنین تجربیات همه ی دوستان تو صفحه ی اول+ عرق بومادران و رازیانه... خیلی کمک میکنه بهت انشا... هالان انشا... که خیره . سیکلت افتاد عقب... حتما عرق کرفس سیاه بخور. دکتر گیاهی هم بهم گفت بخورم. سنوهیسترو که رفتم کیستم که بزرگ هم بود رفته بود...داخل بازار قدیمی همه ی داروگیاهی و عطاری ها دارن... دوستان و همراهان عزیزم... منم آزمایش جدید همسرمو با نتایج سنو هیسترو و ازمایش هورمونی جدیدمو بردم پیش سرکا خانم بهروزی لک... باارامش نگاه کردند و فرمودند که همه چی نرماله و خیلی خوبه ...ماه بعد بیا برا تجویز دارو... عرض نمودم من درحالت عادی تخمکگذاری دارم براچی دارو؟ دکتر درد نازایی منو رو لطف بفرمائید کشف بفرمائید!!! چندین سوال پرسیدم گفتم امکانات تومرکز دارید برام بلاستوسیت انتقال بدید این بار ...خراش اندومتر بدید قبل انتقال... شکاف بدید پوسته ی جنین رو ... باچشای ورقلمبیده بهم نگاهی کرد و اب دهنشو قورت داد و... دیگه چهرش عوض شد. با عجله ی تمام گفت ... نه ولی من میتونم شمارو برا پانکچر آماده کنم .بعدش برا پانکچر نامه بدم برید تهران گفتم کدوم بیمارستان کدوم دکتر اسم چند نفر رو آوردم دیگه جوابی نداد.. انگار خوششان نیومد مریضشون اطلاعات زیاد داشته باشه . بعد فهمیدم بیمارستان ولی عصر !!! دوستانی که این بیمارستان رو میشناسند و درمان کردند...میدونید دکتراشون کیا هستند ...چطوری هست؟
من به دستان خدا خیره شدم....
سلام دوستان سبلان جون جزء٧ رو من میخونم ترانه جون خونه نو مبارک. عزیزم شبنم خانمی قدم پرنسسات مبارک عزیزم امیدوارم بسلامتی بزرگشون کنی نیکا جون خوبی؟؟؟ بسلامتی انتقال دادی؟؟ ایشالا مامان نینیهای ناز میشی عزیزم،،، از شوقینه خبر داری ؟ رفته دوباره پیش اقصی؟
2731
سلام عزیزان.... تورو خدا جوابمو بدین..... تورور خدا......من تو سیکل میکرو هستم. دارم سوپرفکت میزنم....منتظرم پری بیاد من برم دکتر تا سونوم کنه...ولی دکتر من فقط روزای زوج هست... یعنی یا امشب بیاد برم تهران یا جمعه شب..... اگه امشب برم که هنوز پری نیومده اگه چمعه شب برم که شاید فردا پری بشم شنبه میشه روز 4 پریم.که دکتر بهم گفت روزای 1 تا 3 بیا....وشنیدم که از روز 3 پری داروها شروع میشه..... نگرانم ...چون تا تهران 8 ساعت فاصله داریم....میترسم دیر بشه.... میدونین که قبل پری هم میشه برم پیش دکتر تا منو سونو کنه و دارو بده..الان به دکتر هم دسترسی ندارم....که باهاش تماس بگیرم...
سلام دوستای گلم یه سوال من دوشنبه گذشته انتقال داشتم امروز روز 8 انتقالم میشه یا 9 یعنی روز انتقال حساب میشه و کسانی که میگن روز 11از دادم یعنی روز انتقال رو حساب کردن مرسی
اخرین چیزی که انسان گناهکار از دست میدهد امید است گرچه شب تاریک است دل قوی دار که سحر نزدیک است
دوستان تعدادی شیاف و آمپول پروژسترون و سرنگ به صورت ***رایگان**** تقدیم می شود. من یک ماه هست که پروژسترون رو قطع کردم. داروخونه اینها رو قبول نمی کنه و کلن هیچ دارویی رو پس نمی گیره ولی تضمین می دم در شرایط عالی نگهداری شده. شیاف ها خارجی هستند و در داروخانه دونه ای سه هزار تومان خریداری شده اند :) لطفن فقط مصرف کننده ی واقعی پیغام بده! پی نوشت: پروژسترون رو به صورت انبوه خریداری نکنید!
2738
رویا جون اگه زودتر بری بهتره خیالتم راحتتر امپولا معمولا از روز دوم سوم پریدی شروع میشه ولی برا من داروها تجویز شده بود بعد پریدی تا روز نه سونو نداشتم خودم امپولارو زدمو روز نه پری سونو شدم ولی هردکتری فرق میکنه
سلام دوستان من مدت زیادی نبودم الان برگشتم به شبنم تبریک میگم و به بقیه هم همچنین برا مامان شدنشون من تو ابن سینا ای وی اف کردم دیروز انتقال جنین داشتم البته بلاستو بودن حالا هم سرما خوردم هم اسهال گرفتم البته ببخشید حالا نمیدونم دارو چی مصرف کنم که خطری نداشته باشه لطفا دوستان کمک کنین الان میخوام برم دکتر اول مشورت شما رو میخوام شربت ضد سرفه خطر نداره
خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن !!خدایا... نمی گویم دستم را بگیر... عمریست گرفته ای مبادا رها کنی!!
رویا جان به نظر منم اگه زودتر بری سیکلت به هم نخوره بهتره... داروها اصولا از روز دوم پیرودی شروع میشه... آروم باش... و اصلا استرس نگیر... نسخه رو بگیری از دکتر خیلی به نفعته. فوقش توروز دوم پیرود تو شهرخودتون یه سنوی واژینال میشی وخیالت راحت میشه از وجود کیست. شروع به تزریق آمپولا میکین..انشا.. اصولا نظر دکترا کاملا متافوته درمورد داروها... گونال. هاش ام جی ... سهمیه جون من دقیقا اطلاع ندارم چه جوری میشمورن. چون تا روز 17 صبر کردم آزدادم و منفی شده. بی بی چگ هم نزدم اندیاجون کدوم مرکز میرید... اینجاهم هیچ کدوم از دکتر به فریز اعتقاد ندارن[.... حاج انشا... که جنین هات به دلت بچسبن.... ومامان بشی... آب جوش و لیمو و عسل بهترین درمان سرماخوردگی هست. سوپ داغ بدون جو... توش ماکارونی فرمی به جای رشته بریزی تاثیرش بیشتره... کته بدون روغن با ماست هم بهترین درمان برا اسهال. موز .خرما . سیب. سیب زمینی اب پز... برای اسهال مفیدن. وهمچنین نعناع خشک روی سیب زمینی ...
من به دستان خدا خیره شدم....
مرسی ترانه جان ولی حتی قرص کوتریمیکسازول برا اسهال خوردم هم تاثیری نداشت برنج و ماست هم هیچ پس باید کته درست کنم شانس منه پارسال ای وی اف کردم هم همین مشکلات رو داشتم که نگرفت حالا موندم چرا
خدای من! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن !!خدایا... نمی گویم دستم را بگیر... عمریست گرفته ای مبادا رها کنی!!
2706