2737
2734
عنوان

خاطرات حاجت رواییتون و خوشحالی ***********

153116 بازدید | 356 پست
سلام خانم های عزیز این تاپیک رو ایجاد کردم تا هرکس بیاد بگه از چه ختمی حاجت گرفته و چقدر خوشحال شده تا به امید خدا نوری در دل همه باشه
این تاپیک رو راه انداختم تا بیاین بگید از چه ختمی وچه حاجتی ( اگه مقدوره ) گرفتید و چقدر خوشحال شدید میخوام این جا مکان شادی باشه تا حتی شده 1 لحظه غصه هامون یادمون بره و بفهمیم خدا بهمون جواب میده پس لطفا شادیتون و احساستون از اون لحظه رو وصف کنید البته میدونم کامل نمیشه گفت
مرسی خانم خوشگل هااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من حاجت خاصی نداشتم ولی یه بار برای پدرم نذر کردم سریع مستجاب شد منم بعدش تو خونه ی خودم سفره 14000 صلوات انداختم .............ولی کلا اگه به یه مشکلی بر بخورم نذر میکنم تا حاجتم روا بشه هر روز مثلا روزی 1000 تا صلوات بفرستم
حدیث کسا رو فرقی نمیکرد چند بار بخونم. نمازی رو هم که گفتم سعی میکردم هر شب بخونم. زیاد طول نکشید حاجتم برآورده شد. شاید 10 بار یا کمی بیشتر خوندمش. حاجتم که برآورده شد خیلی خوشحال بودم. یه بار هم دعای خاصی نخوندم. ولی به طور معجزه آسایی چیزی رو که گم کرده بودم پیدا کردم. در واقع یه نفر اونو پیدا کرده بود و فروخته بود به یه نفر دیگه. بعد نفر دومی گذاشته بودش تو مغازه دوستش برای فروش. بعد دوست پدرم میبینه و بهمون خبر میده!!
2738
نماز امام حسن مجتبی (ع) در روز جمعه :
که 4 رکعت است دو تا دو رکعتی که در هر رکعت یک مرتبه سوره حمد و سوره توحید 25 مرتبه قرائت میشود و در ادامه تشهد و سلام
دعاى امام حسن(علیه السلام‏) در نماز: اللَّهُمَّ إِنِّی أَتَقَرَّبُ إِلَیْکَ بِجُودِکَ وَ کَرَمِکَ؛‌ ‏ خدایا من به درگاه تو تقرب مى‏جویم با جود و کرمت وَ أَتَقَرَّبُ إِلَیْکَ بِمُحَمَّدٍ عَبْدِکَ وَ رَسُولِکَ؛‌ ‏ و تقرب مى‏جویم به وسیله محمد(صلوات الله علیه و آله) بنده خاص و فرستاده تو وَ أَتَقَرَّبُ إِلَیْکَ بِمَلاَئِکَتِکَ الْمُقَرَّبِینَ وَ أَنْبِیَائِکَ وَ رُسُلِکَ؛ ‏ و تقرب مى‏جویم به وسیله فرشتگان مقرب و پیغمبران و رسولان تو أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ عَبْدِکَ وَ رَسُولِکَ وَ عَلَى آلِ مُحَمَّدٍ؛ که درود فرستى بر محمد(صلی الله علیه و آله) بنده خاص خود و رسول خود و بر آل محمد (علیهم‌السلام) وَ أَنْ تُقِیلَنِی عَثْرَتِی وَ تَسْتُرَ عَلَیَّ ذُنُوبِی وَ تَغْفِرَهَا لِی؛ ‏ و این که از لغزش من درگذرى و گناهانم را مستور گردانى و ببخشى وَ تَقْضِیَ لِی حَوَائِجِی وَ لاَ تُعَذِّبَنِی بِقَبِیحٍ کَانَ مِنِّی؛ ‏ و حاجت‌هاى مرا برآورى و مرا به اعمال قبیحم عذاب نکنی فَإِنَّ عَفْوَکَ وَ جُودَکَ یَسَعُنِی إِنَّکَ عَلَى کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌ؛ که اى خدا عفو و بخشش تو مرا هم فرا مى‏گیرد که البته تو بر همه چیز قادر هستى. برگرفته از مفاتیح الجنان
منم تاچهل روزحدیث کساروخوندم به نیت کسی که دوستش داشتم اگه قسمت هم هستیم باهم ازدواج کنیم چون هم.سرم فوق العاده مردد بودومیکفت تصمیممون احساسی نباشه روز33 یا37 باهم عقدکردیم
من در جهان یک دوست داشته ام و آن خودم بوده ام ! ناپلئون
2706