2726
سلام....من بعد از دیدن چند تا مهد " کودک پارسی" با توجه به شهریه ش به نظر خوب میومد....کسی هست بچه شو اونجا بذاره؟ یا اطلاعاتی ازش داشته باشه؟...ممنون میشم کمک کنید...
من امروز پسرمو بردم اونجا ثبت نام کردم....برای یه روز که نمیشه قضاوت کرد....امیدوارم پشیمون نشم... بازم اگه کسی درمورد اونجا اطلاعاتی چه خوب و چه بد داره لطفا بگه....ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگن پرین هم بد نیست خیلی تمیزه من فکر میکردم بابک خوبه اما تو سایت نوشته بچه هارو میزنن منم پشیمون شدم. الان به پرین و پردیس و پارسی فکر میکنم راستی بچه ات چند وقتشه؟ هزینه پارسی چطوره؟
سلام تاراجون ببخشید که دیر جواب دادم من پرین رو ندیدم....ولی ازینجا خوشم اومد چون هم محیطش رو امن کرده بودن برای بچه ها و مدیر مهدش خانم نراقی به نظرم خانوم با سابقه و خوبی اومد خیلی صادقانه باهام صحبت کرد...کل مهد رو هر بار بخوای میتونی بری ببینی....کف کلاسشون تاتامی بود در حالیکه اکثر مهدهای دیگه کلاسای 3-4 سالشون باید کل روز با دمپایی رو میز و صندلی میگذروندن که براشون خسته کننده میشد ولی اینجا یه وقتای رو میز و صندلین یه وقتایی هم رو تاتامی...بیرون کلاس دمپاییهاشون رو درمیارن.....با کفش وارد فضای مهد نمیشدن....مهمترین چیزی که برام اهمیت داشت بچه ها توش خوشحال بودن...من دو روز اونجا نشستم برخوردشون با بچه ها خوبه.... آموزششاشون معمولیه!.....موسیقی و سفال و نقاشی و نمایش و همین چیزایی که مهدای دیگه هم دارن میان وعده با خودتونه... هزینه تا ظهر بدون ناهار 350 تومن تا عصر ساعت چهار 450 تومن... فعلا چند روزه که میره...خیلی نمیتونم قضاوت کنم...امیدوارم که از انتخابم راضی بمونم انشالله شما هم مهد خوبی پیدا کنین...
مدیر مهد خانم نراقی خیلی خانم خوب و پخته ایه...راحت میشه باهاش حرف زد....ولی مالک مهد یه خانم جوونه به اسم خانم فروغی خیلی عصبی هست و فوری جوش میاره و بد حرف میزنه!!...اصلا نمیشه باهاش حرف زد!....خیلی باید به خودت مسلط باشی تا باهاش درگیر نشی
سلام گیلانا جون...من هم تقریبا همه مهدهای منطقمون رو دیدم...پرین خیلی خوب بود ولی خیلی شهریه اش بالاست...باقی مهدها هم به دلم نشستن...یا بچه ها با کفش بودن یا خیلی شلوغ بودن یا شهریه شون بسته به امکاناتشون زیاد بود...مهد پردیس کنار خونه منه...ولی با توجه به اینکه من پسرم رو تمام وقت نمیخوام ثبت نام کنم شهریه اش زیاده برام...وگرنه پردیس و پرین هر دو عالین... خلاصه ناامید از اینکه اصلا مهد خوب با قیمت خوب پیدا نمیشه رسیدم به کودک پارسی...نمیدونم چرا از همون اول به دلم نشست...تمیز بود...اینکه قسمت غذاخوریشون جدا بود خیلی خوشم اومد...اینکه حیاطش برخلاف جاهای دیگه پر بود از اسباب بازی و نصف حیاط توی سایه بود خیلی خوب بود....مدیرش به دلم نشست...البته من خود خانم فروغی رو ندیدم...در کل مهد اروم و خوبی بود و شهریه اش خیلی مناسب بود...من شنبه میرم برای ثبت نام
محیاجان نگران نباش....من که تا الان راضی بودم... درمورد اون بی نظمی هم مشکل برطرف شد....رفتم صحبت کردم....اینا آخر هر ماه برنامه ماه بعد رو ظاهرا میدن به اولیا...و تو سایتشون هم برنامه اون ماه رو میذارن....من از 2 ماه رفته بودم و همزمان دو نفر تو یه روز بچه هامونو ثبت نام کردیم که اتفاقا تو یه کلاس هستن... بعد به اون مامان برنامه رو داده بودن و چیزهای لازم رو توضیح داده بودن ...به من نه!... یادشون رفته بود...مربیشم میگفت فکر کردم با هم دوستین که بچه هاتونو با هم آوردین ثبت نام... خلاصه من از برنامه های جاری مهد بی اطلاع مونده بودم...مثل روزی که قرار بود بازدید برن یا چند تا مساله کوچیک دیگه!! که بعد از گفتنم عذرخواهی کردن و توضیحات لازم رو دادن و برطرف شد
2706