2410
2713
خانم خوشگله سلام
منظورتونو از عیب متوجه نمیشم یعنی شما مورد خاصی رو دیدین که میگین یه نقصه . خوب اگه این طوری باشه که هم توی مغازه موقع فروش و هم زمان نصب از این قابلیتش تعریف نمیکنن . یا اصلا در موردش حرف نمیزنن یا اینکه میگن یه همچین چیزیو داره ولی استفاده نکنید. ولی من هر جا رفتم اتفاقا در مورد این موضوع خیلی صحبت میکردن مخصوصا برای خانم هایی که از وایتکس خیلی استفاده میکنن.نمیدونم اینم یه نظر دیگه....
مامان هیوا اون موقع که واسه ماشین ظرف شویی جستجو می کردم می گفتن اینکه یه ماشین برای تمیز شستنن به سفید کننده احتیاج داشته باشه یه عیبه نه مزیت.... مخصوصا اگه استیل باشه
  بچه مدرسه ای داری بدو بیا تو     http://www.bamilo.com/stationary_notebook/chitra/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مدل های قدیمی تر موریس فقط با پودرو مایع کار میکردن ولی مدل های جدید ترش میتونید به جای اینها از قرص و سفید کننده هم استفاده کنید.فکر نمیکنم که احتیاج داشته یاشه مثلا شما شاید هر دو هفته یکبار لیواناتونو توی سفید کننده بزارین خوب با توجه به ضرری که برای انسا ن داره خوب توی ماشین بزاریم بهتره . البته به نظر من استفاده از سفید کننده اشتباهه در هر دو حالت چون اثراتش رو توی دراز مدت در خیلی از افراد دیدم و من خودم خیلی کم استفاده میکنم.حالا ایشالا که مامان مریم جون بتونه یه ماشین خوب و مناسب پیدا کنن .
2720
منم بوش دارم و خیلی خیلی راضی هستم منم یک میلیون خریدم اما حرف نداره نه لک میندازه نه کثیف میشوره حتی اگه ظرفا خشک خشک شده باشن مصرف آبو برقش خیلی به صرفه است همیشه ظرفها مثل نو هستند نه خط و خش میافته و نه لک من از پودر و براق کننده یا قرص استفاده میکنم همیشه فینیش استفاده میکنم
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
بستگی به مقدار هزینه ات داره من شنیدم بوش بهترینه مدل جدیدش هم کمتر اب مصرف میکنه هم سنسور تشخیص چربی داره سبد قاشق و چنگالش هم مدلش فرق داره و بهتر می شوره.حدود ا میلیون و 110 اینها است ولی تو رنجهای پاینن تر من خودم رومیرزی مجیک دارم و راضیم
2714
مامان سپیدجان من تاحالا باماشین میوه نشستم
ضمنا لک افتادن روی ظروف بلوری ممکنه به خاطر سختی اب منطقه هم باشه
من ازقرص استفاده میکنم نصاب ماشین گفت برای رفع مشکل ازنمک وقرص استفاده کنم البته دستورش
را تلفنی گفت واجرا کردم حالا هم هرسی بارمصرف یه لیوان نمک توماشین میریزم
خداوندا مرا آن ده که آن به
2706