2733
2734
ممنون
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
آموزگارم ، تو باغبانی می پرورانی بذروجودم ، با مهربانی با درسهایت دیو جهالت از من گریزد اندرزهایت ، بهر وجودم ، شد پاسبانی من غرقه بودم در بحر غفلت دستم گرفتی ای ناجی من، من همچو قایق ، تو بادبانی بر خوان ِ دانش من میهمانم تو ای معلم ، خود میزبانی کار تو باشد، ارشاد انسان همکار ِ خوب ِ پیغمبرانی
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
ای معلم ای سر و پا جان من ای طلوع مهتاب تابان من ای که بی تو کوه علم ریزد زمین ای هستی ،ای خورشید تابان سفید اگر بی تو باشد هم جهان نخواهم زنده ماند ای روح من ای که در مقابلت زبانم قاصر است ای زمین ،ای کهکشان ،ای کوه علم جان من ،ای هستیم ،ای خون من ای معلم ،ای سر و پا ،جان من ای که بی تو بشکند سنگ صبور ای هستی ،ای خورشید تابان سپید
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درس«ق»میداد یاد بچه ها در دبستان خانم آموزگار واژه ها تکرار میشد یک به یک قوری و بشقاب و قندان و قطار شادمان از درس تازه کودکی روی کاغذ دزدکی چیزی نگاشت یک الف دنبال آن هم شین و قاف خواند آن را عشق و اعرابش گذاشت چون معلم دید آن مرقومه را بی تامل روی آن خطی کشید
2731
آمد آمد دوباره یک روز زیبا روزی که پر شد از گل مدرسه ی ما روزی که شاد و زیبا مثل بهشت است روز دوازدهم از اردیبهشت است بیا با هم بخوانیم بزرگ و کوچک معلم عزیزم روزت مبارک
میشه لطفا نمونه کار بزلرید وقیمت در ضمن چاپ هم با خودتون مرسی
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
مامان عسل من کارم طراحیه چاپ انجام نمیدم خودتون چاپ کنین ارزونتربرات درمیاد گیفت رو شیک برات طراحی میکنم فایلش هم برات میمونههمه جا جعبه 20تومن طراحی میکنن من7تومن انجام میدم
طراحی واجرای جدیدترین تم های تولد..همراه ایده برای اجرای تولد...09019217312تلفن سفارش
2738
2706