2726
عنوان

لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم

405 بازدید | 64 پست
سلام دوستان من تازه سه روزه مامان شدم ولی همش نگرانم و استرس دارم آخرین تاریخ پری 28 بود الان باید چی کار کنم یعنی هفته چندمم؟
دوست داشته باش و زندگی کن... دنیا برای همیشه از آن تو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها الان چند روزه همش سرفه میکنم شبها بیشتر دیشب یه قاشق شربت آویشن خوردم الان نگاه کردم نوشته تو بارداری مضره همش استرس گرفتم چیزی نشده باشه؟
دوست داشته باش و زندگی کن... دنیا برای همیشه از آن تو نیست.
دریای مهر منم تازه فهمیدم پری شدم 28 اسفند اخرین باری بود که پری شدم.یعنی اولین روزش بود.قانون پزشکی اینه که از همون روز حساب میکنن یعنی 5 هفته و خورده ای.اماااااااااااااا برحسب اینکه کی لقاح انجام شده درستش حساب میشه.مثلا خود من اولین نزدیکیم 8 فروردین ماه بود بعد پاک شدنم.اگر مثلا فکر کنیم 8 گرفته باشه نهایتا حدااکثر من الان 3 هفته و چند روزمه.....البته این رقم ممکنه کمتر هم بشه به شرط اینکه لقاح توی تاریخهای نزدیکیم بعد 8 ام گرفته باشه.مثلا 10 یا 12 یا 17 یا...تمام روزهای بعد 8 ام که نزدیکی داشتم ممکنه گرفته باشه.اینم بدون الان سونو گرافی نرو.اگر هم رفتی و مثل مال من هیچی نشون نداد نگران نشو.زیر 3-4 هفته با سونوی شکمی دیده نمیشه
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
دریا جانننننننننن به هیچ عنوان هویج جیگر و گرمی جات نخور.آویشن باعث سقط میشه
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
فقط سریع به شوهرت بگو یه دست سیرابی شیردون بخره بپز هر قدرم دوست نداشته باشی بخور.هم آبشو هم خودشو.بعد 10 روزم یبار بخور واسه تهوع اوایل بارداری عالیه.من خوردم.بالا نمیاری در اینده
2706