2737
2734
عنوان

زایمانم نزدیکه میترسم....

5346 بازدید | 133 پست
چیزی به زایمانم نمونده خودم طبیعیو انتخاب کردم ولی خیلی میترسم هرکسی یه چیزی میگه دختر خالم میگه من دوتاشو تجربه کردم طبیعی جون ادمو در میاره سزارین بهتره باز یکی دیگه میگه طبیعی بهتره از ترس هرروز گریه میکنم نمیدونم چیکار کنم
میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من هنوز ٥ ماه مونده به زایمان اگر خدا بخواد... اما عروس ما هم همینطورى بود... هم خودشو اذیت میکرد،هم بقیه رو توکل کن به خدا و اینو بدون که مصلحتت بهتر از علاقت هست ممکنه به نیت طبیعى برى اما لازم باشه سزارین بشى نگرانى رو بذار کنار تا به نى نى نازت منتقل نشه و اینو بدون که وقتى نى نى به دنیا بیاد،چقدر برات شیرینه،خودتو براى اون موقع هم آماده کن قرآن بخون،دعا بخون دعاى نور رو بخون،صبر کن کل اش رو الان برات میذارم،با اون دعاى نورى که همه میشناسن فرق داره
سارا کوچولوى من ٤ شهریور ٩٣ به دنیا اومد...خدایا ازت ممنونمممم☺️😘😍
2738
من یه بار زایمان کردن ولی دوتاشا امتحان کردم چون اول رفتم واسه طبیعی و سرمم زدن و معاینه کردن و 4سانت هم باز شدم کیسه ابما پاره کردن حتی ولی بعد شرایطم اورژانسی شد سریع سزارینم کردبه نظر من جفتش اندازه ی هم درد و ترس داشت اما من با این دلم طبیعی میخواست خیلی ناراحتم که سز شدم
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
2706