2733
2739
عنوان

طراحی و چاپ عکس و آلبوم دیجیتال

1240 بازدید | 7 پست
سلام به همگی من کارم طراحی عکس و مونتاژ فیلم هست که خودم انجام میدم و چون توی آتلیه هستم و با لابراتوارها مستقیم همکاری داریم میتونم با قیمت خیلی کمتر از لابراتوارهایی که خودتون مستقیم میرین پیششون براتون عکساتون رو چاپ کنم در هر اندازه ای که بخواین و یا حتی آلبوم دیجیتال طراحی کنم و چاپ کنم و یا این که بک رو عوض کنم و یا یکی رو حذف و اضافه کنم و شاسی بشه و یا فقط طراحی کنم و براتون بفرستم چاپ کنید خلاصه هر کاری در مورد عکساتون داشتید در خدمتم میتونید به این ایمیل هم با من در تماس باشید fereshte.fo@gmail.com
خدا حواسش به همه ما هست. شک نکنید. خدا خیلی بزرگه
سلام می شه قیمت بدی دوست عزیز مثلا تو هر سایزی قیمت چاپش چقدره ؟ اگه آلبوم دیجیتال و بخوای برامون فقط چاپ کنی قیمتش چنده ؟
طراحی عکس *** تم تولد ***تقویم ***کلیپ ***بنر****کارت ویزیت***و .... وبلاگ و نمونه کار:http://fotonini.loxblog.com/ تاپیک طراحی و سفرشات : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1236888&postID=48901230 ایمیل :kimia7910@yahoo.com شماره تماس :09102021316 ارتباط با لا ین و تلگر ام
سلام کیمیا جان قیمت چاپ سایز 13.18 با طراحی 1800 تومان قیمت چاپ هم بدون طراحی 800 سایز 16.21 چاپ و طراحی 2500 چاپ بدون طراحی 1500 بگین چه سایزی میخواین که من بگم بهتون آلبوم دیجیتال هم بستگی به سایز و تعداد صفحاتش داره که چقدر در بیاد شما بگید که چه سایزی و چه تعداد صفحه میخواین تا قیمت رو بگم موفق باشید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام نی نی مامی سایز 13.18 اگه بخوای آلبوم دیجیتال بزنی روی کاغذ عرض 30 چاپ میکنن که یعنی پول اضافه اش رو میگیرن پس چه بهتر که 16.21 باشه که پولت دور ریخته نشه و خرج اضافه کاغذ نشه!!! هر صفحه با طراحی و چاپ میشه 8000 تومان حالا بستگی به خودت داره که چند صفحه بخوای البته این صفحه که میگم میشه 20.30 که از وسط تا میشه یعنی در اصل میشه 2 صفحه و یک برگ که میشه 8000 تومان هزینه جلد هم جدا هست که از 30 هزار تومان شروع میشه
سلام فرشته جان میخواستم بدونم که عکس ها رو کجا میندازید ؟و قیمت یک البوم دیجیتال 15 برگ در ابعاد 15*20 و یا بع عبارتی بازش 20*30 با جلدی که روش عکس بخوره چقدر میشه؟ و ما نمونه کاراتون رو کجا میتونیم ببینیم؟
2738