2733
2734
عنوان

آیت الله بهجت

83082 بازدید | 1288 پست
در مورد آیت الله بهجت چی میدونیین میشه برام تعریف کنید؟کسی میشناسین که مثل ایشون باشه و در قید حیات هم باشه. من اینطوری حرف هام رو در دنیایی واقعی شروع میکنم دونازی جان پس اینجا هم اینطور شروع میکنم بسم الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین حسبنا الله ونعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد رب الشرح صدری و یسری امری ان الله بصیر بالعباد اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا بهم ان شالله به یاری خدا و کمک اقا امام زمان قصد بر این داریم در این تاپیک از خود شناسی به خدا شنا سی برسیم حضور دوستان باعث دلگرمی ما خواهد بود پیشاپیش از همه دوستان و حضورشون سپاسگزاریم اللهم عجل لویک الفرج(شیرین مامان صدف السادات)
و من یتوکل على الله فهو حسبه ((هر کس به خدا توکل کند خدا او را کفایت مى کند)).اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازگیها یه حسی به ایشون دارم .عکسشو تو اینترنت نگاه میکنم یه احساس عجیبی میگیرم
و من یتوکل على الله فهو حسبه ((هر کس به خدا توکل کند خدا او را کفایت مى کند)).اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌷🌷
خب منتظر جان ماها اینا رو تا زنده هستن نمیشناسیم بعد فوتشون برامون ازشون میگن.
2738
کاش یکی مثل ایشون باشه و من از نزدیک ببینمش.خیلی حیفه این جور ادما تو عصر و دوره ی خودمون باشن و ما بی بهره بمونیم.
شما کربلایی کاظم که ارامگاهش قم هست رو میشناسین؟اون بنده خدا رو پدربزرگ خدا بیامرزم میشناخت و ازش تعریف میکرد که بی سواد بوده و تو عالم خواب حافظ کل قران میشه و چشم برزخی داشته .تا اینکه چند سال پیش ارامگاشو تو قم دیدم .
کوتاه از کرامت و مکاشفه های عجیب مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت(رضوان الله علیه 1.مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت(رضوان الله علیه) باطن افراد را می دیدند و چشم برزخی داشتند.ایشان دائما لفظ(یا ستار) را بر زبان داشتند!یعنی خدایا بپوشان.... (تا باطن افراد را نبینند) بزرگی را گفتند:برویم نزد مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت(رضوان الله تعالی علیه) فرمودند:می ترسم چهره حقیقیم آشکار شود،فعلا نمی آیم تا قدری خود را بسازم و چهره ام انسانی شود! 2.پیرمردی خدمت مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت(رضوان الله علیه)رسید،آقا به ایشان فرمودند:می خواهی از بچگی تا حال تو را بگویم که چه اعمالی انجام داده ای؟؟!!! 3.مرحوم حضرت آیت الله العظمی قوچانی(رضوان الله علیه) می فرمودند: ایشان در اثر خودسازی از طرف خدا دارای 21 عنایت شدند که یکی را اجازه دادند من نقل کنم و آن این است که هر وقت اراده کنم،می توانم پشت سرم را ببینم و از عقب سرم اطلاع حاصل کنم!! 4.ایشان در حال خواب،جواب پرسش های طلاب را می دادند!!! 5.ایشان در مورد مرحوم حضرت آیت الله العظمی دستغیب شیرازی(رضوان الله علیه) مسائلی را فرمودند که تماما با همان جزئیات اتفاق افتاد!!! 6.شخصی نقل می کرد که برای چشم هایم مشکلی پیش آمد.جراح چشم،علاج را در عمل در خارج دیدند.بین دو نماز نزد مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت(ره) رفتم،دعایی فرمودند،7 روز انجام دادم(و آن دعا را خواندم)،چشم هایم با کمال تعجب دکتر جراح خوب شد!! 7.خانوده ای از اقوام ایشان می خواستند به مسافرت بروند،برای خداحافظی خدمت ایشان می رسند،ایشان می فرمایند: در این ماه،خدا به شما پسری می دهد،اسم او را محمد حسن بگذارید! در حالی که ایشان از حامله بودن خانم چیزی نمی دانسته و هیچ اطلاعی نداشتند!!! منبع:کرامات و حکایات عاشقان خدا صفحات 93 و 94 جلد اول نویسنده:جبرائیل حاجی زاده
دنیا رو سخت بگیری دنیا برات سخت میشه  
2706