2733
2739
سلام به همه مامانای گل روزتون مبارک مامانا از این روش راضی بودین یا بیهوشی بهتره؟ می شه از مراقبت های بعد از عمل بگین باید و نبایدهایی که انجام دادین تا سر درد نشین و این که جقدر بعد از عمل حس پاهاتون برگشت؟؟؟ همش باید دراز کشید یا میشه نشست؟ مرسیییییییییییییییییییی
خدای مهربونم شکرت. دختر عزیزمون دیانا رو سپردیمش به خودت.
من راضی بودم سردرد نشدم تا 12 ساعت باید بخابی بدون تکون حتی واسه شیر دادنم باید خابیده با کمک یکی بدی اکا اگه میگرن یا سابقه سر درد داری بیهوش شو
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...
من 2ساعت بعد عمل حس پام برگشت تا 8 ساعت حدودا نباید سر تکون بخوره بعد 8 ساعت بایذ مایعات زیاذ بخوری و سوند و در میارن تا راه بری من راضی بودم البته من ذرذ و حس کرذم و سریع ارامبخش بهم زدن
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوابیده که خیلی سخته پس موقع ملاقات میان چی همش باید دراز کشید؟؟؟ نمی شه یه ذره تخت رو به حالت نشسته در آورد؟ نه سابقه سر درد و میگرن ندارم
2731
رژین جون دو ساعت رو ریکاوری بودی یا میارن بخش خیلی زیاده که دو ساعت بیهوشی چقدر بعدش بهوش میایم؟
ب من گفتن 12 ساعت نه دور از جون عین مدره باید بخابی صاف
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...
2738
منم تا 7 ساعت سرمو تکون ندادم.هر کی هم میومد ملاقات همون جوری بودم.زیر سرتم چیزی نباید باشه. حس پاهات زود برمیگرده.
خودم بغل میگیرمت.پر میشم از عطر تنت.کاشکی تو هم بفهمی که.مییییمیییییرم از نبودنت......
من در کل راضی بودم وقتی سوند رو میکشن کمی سخت میشه که با اون وضع بخوای بری دستشویی ... دردشم زود خوب میشه نترس گلم
یک گوشه ازقلبم هست که همیشه فقط برای بابام باقی میمونه (دلم براش خیلی تنگ شده خیلی......)
مرده
وای من اون لرزیدن های اتاق ریکاوری هیچ وقت از یادم نمیره . همش احساس میکردم زیر کوه یخ مدفون شدم
یک گوشه ازقلبم هست که همیشه فقط برای بابام باقی میمونه (دلم براش خیلی تنگ شده خیلی......)
2706